Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Има ли хора от Пловдив?

Здравейте хора!

Искаше ми се да видя колко хора сме от Пловдив и ако желаете можем да си направим група в скайп примерно за да обменяме инфо или просто да си помагаме. Аз съм delux1988 (ще съм благодарен на всеки, който ме добави, дори просто за да си имаме някаква връзка ако нещо изникне).

Също така тук бих искал да постна малко инфо относно отиването до София за изпита.

 

Тук има инфо за автобуси от Автогара Юг - Хеброс бус (тези са най-редовни)

Тук инт инфо за автобуси от Автогара Север - Юнион Ивкони

Маршрута от Пловдив за София е около 2:10 часа. Цената на билетите е около 15лв.

Само не знам с какъв транспорт може да се стигне до университета от Автогарата в София. Ако някой знае нека да сподели.

 

Аз лично съм се записал за 14.04.2014 от 9:30 и ще хващам автобуса от Юг в 6:00.

Това е от мен, а ако някой има още полезна информация, която би ни помогнала да поства смело!

 

Благодарско! smile

 

7
Общи приказки
minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Здрасти, добавих те във skype(plamen.minkov93), а тук искам само да добавя, че с влака се стига за 3 часа някъде и с карта билета е 4,50, а без 9лв.

1
tanqdbg avatar tanqdbg 2 Точки

Пламене ти коя дата и час си записал за изпита?

 

0
minkov.plamen avatar minkov.plamen 13 Точки

Ами и аз съм на 14ти от 9:30

0
tanqdbg avatar tanqdbg 2 Точки

Здравей Dekameron,

Аз съм Таня, и аз ще пътувам от Пловдив за изпита. Записала съм същата дата и час. Ако искаш дай координати да организираме пътуване с кола.

Скайпа ми е - tanqdbg

0
tanqdbg avatar tanqdbg 2 Точки

ако има и други с нас ще е по-весело

1
gangov avatar gangov 22 Точки

Някой на 12 - ти?

0
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

Здравейте и от мен колеги и съграждани :) съдейки по датите на коментарите ви предполагам че всички сега сте ниво #1.Като начинаещ (ниво #0) имам някои въпроси отностно от унито и впечатленията ви от него.Тъй като не ползвам скайп поради мои си причини бих помолил ако на някой му се занимава да ме добави във фейсбук "Инж. Ангел Златенов"

Благодаря предварително :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.