Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

GeorgiGeorgiev93 avatar GeorgiGeorgiev93 6 Точки

Проверяване на домашни

Колеги, имам може би много индиански въпрос, но съм длъжен да го задам.

Къде се намира бутона за проверяване на чужди домашни? Логично ми изглежда да е там, където съм подал домашно. Такъв липсва. Единствения интерактивен текст е "Свали домашно"... който тегли моето. Линк към примерна снимка: http://postimg.org/image/rz3nfpjvn/

Преди 15 мин. си качих домашното, бутон за проверяване на чужди домашни липсва. До домашното от миналия път седи съобщение "Срокът за оценяване на домашни е изтекъл; Брой оценени домашни: 0". По него съдя, че такъв бутон сигурно е имало...

Възможно ли е да не са публикувани други домашни, защото имам навика да пиша моите максимално бързо? 

1
Въпроси за SoftUni 30/06/2015 21:57:21
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

След като изтече срокът за предаване на домашно, тогава се отключва проверката и ще имаш бутон Провери домашно.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.