Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конференция - Боровец, 17-18 май 2014

Колеги,

Регистрацията за СофтУни Конф - май 2014 е вече отворена. Конференцията е ориентиранакъм начинаещи в програмирането и разработката на софтуер, студенти от Софтурния университет и приятели на СофтУни. Може да се запишете като наблюдател от и след това да платите в офиса на СофтУни или по банков път.

На 16-18 май 2014 г. организираме конференция за студенти от Софтуерния университет (SoftUniConf). Конференцията ще бъде като team building за студентите от СофтУни - присъствени, онлайн и наблюдатели. Ще се запознаем, ще научим много нови неща и ще се забавляваме. Ето детайлите:

  • 2 дни на Боровец - 16-18 май (от петък вечерта до неделя следобед)
  • Теми: ще има по 7-8 лекции на ден, насочени към СофтУни студенти (на ниво начинаещ). Ето няколко примерни теми (ще ги доуточним):
    • Програмиране, регулярни изрази, криптография
    • Linux за начинаещи
    • Скриптови езици (Python, Ruby, JavaScript)
    • Мобилни приложения - първи стъпки в Android
    • Уеб технологии, WordPress
    • Бази данни
  • Цена: около 99 лв. на човек с включени нощувки и храна за целия престой
  • Транспорт: с лични автомобили

Научете повече от сайта на събитието: https://softuni.bg/SoftUniConf.

75
Events
a_rusenov avatar a_rusenov 1103 Точки

Звучи супер, но датите са крайно неудобни за завършващите, понеже точно тогава е изпращането.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ще дойда задължително! Според мен това е перфектният вариант за почивка ! С кола на метан съм която побира 4 души.С 2 думи ще отидем и ще се върнем за по 5 лв! Дано успеят да се съберем достатъчно хора, защото идеята е страхотна ! 

6
Plami avatar Plami 373 Точки

Аз искам да дойда, но ще трябва някой да ме приюти в своята кола :D Иначе идеята е супер!

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще се намерят колеги с коли. Един шофьор може да вземе освен себе си, още 4 души.

1
s.mihaylov.it avatar s.mihaylov.it 0 Точки

+1 кола от мен :)

0
evgeni.tochev avatar evgeni.tochev 12 Точки

Аз също искам да присъствам, имам кола, мога да взема с мен още 3-4 човека.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ако има хора които са сигурни, че ще ходят(ако се състои разбира се ) и нямат превоз, пишете ми и ще се разберем да пътуваме заедно. 

3
Plami avatar Plami 373 Точки

Аз със сигурност ще дойда, така че ми резервирай едно място ;)

0
MilushK avatar MilushK 44 Точки

И аз съм сигурен, ако се състои и всичко около приема е наред. Ако може, бих си запазил и аз 1 местенце! :) 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Ами записвайте се във формата, да се преброим: http://goo.gl/HM0Dnd
0
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Ако се намери някой с кола от Казанлък или Стара Загора и аз идвам smile

0
StanDimitroff avatar StanDimitroff 90 Точки

Аз съм от Стара Загора, с радост ще взема и други колеги :)

1
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Супер, запази ми местенце, ако може :)

0
frisky avatar frisky 16 Точки

Звучи добре, а само да попитам това само за приетите в СофтУни ли е ?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Всички могат да присъстват, включително външни за СофтУни участници.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Може ли някой, който няма да идва на конференцията, да сподели защо:

  • Цената ли е твърде висока? Колко може да си позволите? Ако е без храна, ще бъде 30 лв. но ще трябва да сме на хижа. Бихте ли дошли на конференция на хижа, като всеки сами си носи храна?
  • Датите не са удобни? Или пък 2 дни е твърде много?
  • Предложеното учебно съдържание не е интересно?
  • Лекторите не са обявени? Имате притеснения за качеството на презентациите?
  • Друго? Дайте мнение!

Напомням, че може да присъстват и външни за СофтУни участници. Дайте мнения. Искаме да направим това събитие за вас: студентите от СофтУни.

0
Vladimir avatar Vladimir 0 Точки

Липсата на личен лаптоп. Ако до сега съм ползвал наличните компютри в залата в бизнес центъра, на Боровец, поради очевидни причини, няма как. А иначе идеята е страхотна и с удоволствие бих дошъл, но... :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Не ти трябва лаптоп. Конференцията ще е повече слушане и контакти с другите участници, а не толкова упражнения. При лекция 40 минутки + 20 минутки въпроси и почивка между лекциите, няма да има нужда от упражнения и собствен лаптоп.

3
valentin avatar valentin 22 Точки

Супер готино ще е, и съм много навит, но за съжаление датата ми е доста неудобна. Точно на 16-ти ми е изпращането, след това има балове, матури. Ако се направи юни, почти сигурно е, че ще съм там.

Но дори да не дойда този път, нядявам се да организирате такива сбирки и за напред.

1
nikola386 avatar nikola386 2 Точки

Чудесна идея! Мястото е перфектно, в предвид датата, лекциите повече от интересни. 100% бих дошъл ако се организира :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Записа ли се във формата?

Предлагам да се преброим неофициално в тази форма: http://goo.gl/HM0Dnd. Ако се съберем достатъчно участници, продължаваме организацията.

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

 Изглежда доста интересно ,а  освен всичко друго ще е и много мотивиращо ! Бих се записала , но съм от Плевен - до София мога да дойда , но от там нататъка не знам как  може да стане  .Някакси неудобно ми е да търся някой да ме кара , без да се познаваме .smile

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами ще организираме car pool, както обикновено се прави в такива ситуации. Нещо в стил "18:00 часа петък всички се чакаме на Билата в Младост" (да кажем). Там се събиат всички с коли и без коли и се напасват.

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Сетих се още, че има и стандартен превоз до Боровец. Маршрутките тръгват от Интерпред, но не съм ги ползвал от години. Навремето ходехме на планина така, като студенти.
3
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Първо ще се запознаем и тогава ще тръгнем smile

0
miromaloselski avatar miromaloselski 2 Точки

16-18 май. Въпросът е кога стартира самият семинар. 16-ти е петък и дали ще има лекции на тази дата и от колко часа?

Има ли вариант ако няма лекции в петък да се дойде в събота сутрин?

Къде точно на Боровец(ако е уточнено вече)?

Аз съм от София и също бих могъл да взема някой със себе си до събитието.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

В петък е време за пристигане. Лекциите почват в събота, 10:00 часа. Има вариант да пътувате рано сутринта, но не го препоръчваме и ще ни затрудните организационно. С хотела сме преговаряли за 2 нощувки.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Младежи, обръщам внимание на всички, че събитието е некомерсиално. Предложената цена идва от хотела, не от нас. Ние не слагаме надценка и целта е да се запознаят и социализират студентите, за да правят след това задачи и проекти заедно. Имаме 2 нощувки + 2 закуски + 2 обяда (шведска маса) + 2 вечери (шведска маса) + наем на зала за 2 дни и всичко това сме го събрали в стотина лева. Надявам се да е по силите на мнозонството от вас.
17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.