Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конференция - Боровец, 17-18 май 2014

Колеги,

Регистрацията за СофтУни Конф - май 2014 е вече отворена. Конференцията е ориентиранакъм начинаещи в програмирането и разработката на софтуер, студенти от Софтурния университет и приятели на СофтУни. Може да се запишете като наблюдател от и след това да платите в офиса на СофтУни или по банков път.

На 16-18 май 2014 г. организираме конференция за студенти от Софтуерния университет (SoftUniConf). Конференцията ще бъде като team building за студентите от СофтУни - присъствени, онлайн и наблюдатели. Ще се запознаем, ще научим много нови неща и ще се забавляваме. Ето детайлите:

  • 2 дни на Боровец - 16-18 май (от петък вечерта до неделя следобед)
  • Теми: ще има по 7-8 лекции на ден, насочени към СофтУни студенти (на ниво начинаещ). Ето няколко примерни теми (ще ги доуточним):
    • Програмиране, регулярни изрази, криптография
    • Linux за начинаещи
    • Скриптови езици (Python, Ruby, JavaScript)
    • Мобилни приложения - първи стъпки в Android
    • Уеб технологии, WordPress
    • Бази данни
  • Цена: около 99 лв. на човек с включени нощувки и храна за целия престой
  • Транспорт: с лични автомобили

Научете повече от сайта на събитието: https://softuni.bg/SoftUniConf.

75
Events
silviyanikolova avatar silviyanikolova 26 Точки

Здравейте,

Има ли някой получил потвърждение за успешно платена такса за конференцията? Платих по банков път преди два дни с два отделни банкови превода за двама души и се чудя дали ще получим и-мейл потвърждение, подобно на това за заплащане на таксата за обучение на СофтУни.

Мерси предварително и доскоро! :)

Силвия

 

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Платих отдавна, мейл не получих, но са ме прехвърлили от наблюдател в присъствено, така че явно е отразено.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ако в момента си присъствено значи сичко е наред !

0
silviyanikolova avatar silviyanikolova 26 Точки

За съжаление още съм "Записан/a: Наблюдател" ... Може би отнема повече от 2 дни, мерси за отговорите!

0
IvoGluhchev avatar IvoGluhchev 13 Точки

Здравейте, аз искам да попитам как да направиме плащането за конференцията. Записах се като наблюдател но не мога да намеря къде трябва да цъкна нещо за плащанията. А  и от мен кола за колегите които нямат транспорт.smile

0
TsvetozarNikolov avatar TsvetozarNikolov 22 Точки

Записваш се като "наблюдател" с бутона , защото другият не ти е активен, и плащаш с данните описани от DNNdrago и след това като получат плащането и го потвърдят  би трябвало да ти е активен и  другият бутон.
Подробни данни за цялото събитие с различни цени има ТУК  .

0
IvoGluhchev avatar IvoGluhchev 13 Точки

Мерси за отговорите, ще действам! smile

А дали има някакъв краен срок за плащанията?

1
TsvetozarNikolov avatar TsvetozarNikolov 22 Точки

Здравейте, днес си платих така, че ще  присъствам на семинара от 16.05.2014г. Ще пътувам с кола и съм от Видин. Ако има желаещи от района или от Монтана или  Враца може да ги взема . Ако не от паркинга на Била 4 човека може да разчитат на транспорт.

1
enthusiast avatar enthusiast 9 Точки

Ще пътувам от Свищов по този маршрут: Google Maps .

Минавам и през Плевен.

Ако някои ми е на път, може да го взема.

2
RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки

Здравейте,
Записах се за семинара и платих таксата. Ще пътувам с кола в ранния следобяд на 16- ти. Тръгвам от София ще съм сам, така че има 3 свободни места, живея в центъра, но мога да отскоча и до някой квартал :)
Все пак, ако няма желаещи се дойда на срещата на Билла в Младост. :)

1
todor_mitev avatar todor_mitev 0 Точки

Здравей!

"Ще пътувам с кола в ранния следобяд на 16- ти", колко рано мислиш да тръгваш?

Аз също ще ходя на конференцията и нямам транспорт, работя на центара близо до станция Опълченска. Ако мислиш да тръгваш към 18:00 може да ходим заедно.

0
RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки

Няма проблем колега, на мен не ми се пътува сам. Е- майла ми е roumen.vasilev@gmail.com, драсни един е- майл другата седмица да се разберем къде точно ;)

0
ScreeM avatar ScreeM 19 Точки

Здравей, колега. Случайно да ти е останало още едно местенце? Поздрави

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Аз също се записвам с наличен транспорт, тъй като също ще тръгвам по-рано. Засега сме две колежки, смятам да потеглим от Младост около 16ч.

Имам две свободни места, ако има желаещи да ми пишат. Колата ми е широка (миниван) и има достатъчно място и за багаж. Ако се вярва на БГмапс общата сума за транспорта ще бъде около 20лв (включително отиване и връщане, колата е с фабричен метан). Т.е ако сме 4 човека ще е по 5лв/човек общо за двете посоки.

Предупреждавам, че карам по правилата и спазвам ограниченията. Ако някой се дразни от това моля да не пътува с мен cool

Също така понякога пея на хубавите песни laughing За компенсация на това неудобство предлагам кетъринг от домашни, американски палачинки с домашно сладко от боровинки. wink

 

ПП. Запълнихме местата.

1
Plami avatar Plami 373 Точки

Леле Лена мисля, че се уредих и с палачинки :D няма да се занемаряваме я!

1
ElenaKurchieva avatar ElenaKurchieva 0 Точки

Преди няколко дни платих по банков път за 3-ма човека,но досега статусът не е променен на присъствен, а стои все още наблюдател. Как може да проверим дали плащането е отразено при вас?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Предполагам просто никой не е проверявал плащанията, за да смени формите. Днес изтича срока за плащанията и предполагам след това ще се сменят формите на останалите записани, ако проблемът продължава, използвай тази форма или пиши писмо на посочения в същата страница email.

1
TsvetozarNikolov avatar TsvetozarNikolov 22 Точки

Предполагам че е заради натовареността на организаторите. Моят статус бе променен доста дни след плащането, така че не се притеснявай, предполагам че и с теб е така. Скоро ще го променят. Ти си пази за всеки случай банковите извлечения в случай, че възникне проблем в което се съмнявам. Просто малко повече търпение :-)

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Който е платил, да идва. Даже и някой на място да се изсипе без резервация, няма да го върнем, гъвкави сме.

2
Shade avatar Shade 33 Точки

Искам да попитам лекциите от конференцията ще бъдат ли качени в интернет? Нямам възможност да присъствам на това събитие, а лекциите са крайно интересни и ще съжалявам ако ги пропусна.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, ще снимаме с камера и ще качим всичко за публично гледане в тубата.

1
SimeonAndreev+deleted! avatar SimeonAndreev+deleted! 0 Точки

Здравйте, с радост ще присъствам  само  място да има. Ако се наложи мога да шофирам.

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Искам да попитам, тъй като в петък се събираме всички на едно място да тръгнем, каква алтернатива има ако се получи така, че за някой колега не остане място в някоя кола?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Ами градски транспорт от автогара юг до Интерпред. До сега винаги е имало повече коли, отколкото участници.
0
TsvetozarNikolov avatar TsvetozarNikolov 22 Точки

Не се притеснявай, според мен ще има доста хора с коли съдейки по писалите във форума.При мен ще има място поне за 3-ма та така, че спокойно може да разчиташ, ако все още не си си намерил с кой.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.