Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конференция - Боровец, 17-18 май 2014

Колеги,

Регистрацията за СофтУни Конф - май 2014 е вече отворена. Конференцията е ориентиранакъм начинаещи в програмирането и разработката на софтуер, студенти от Софтурния университет и приятели на СофтУни. Може да се запишете като наблюдател от и след това да платите в офиса на СофтУни или по банков път.

На 16-18 май 2014 г. организираме конференция за студенти от Софтуерния университет (SoftUniConf). Конференцията ще бъде като team building за студентите от СофтУни - присъствени, онлайн и наблюдатели. Ще се запознаем, ще научим много нови неща и ще се забавляваме. Ето детайлите:

  • 2 дни на Боровец - 16-18 май (от петък вечерта до неделя следобед)
  • Теми: ще има по 7-8 лекции на ден, насочени към СофтУни студенти (на ниво начинаещ). Ето няколко примерни теми (ще ги доуточним):
    • Програмиране, регулярни изрази, криптография
    • Linux за начинаещи
    • Скриптови езици (Python, Ruby, JavaScript)
    • Мобилни приложения - първи стъпки в Android
    • Уеб технологии, WordPress
    • Бази данни
  • Цена: около 99 лв. на човек с включени нощувки и храна за целия престой
  • Транспорт: с лични автомобили

Научете повече от сайта на събитието: https://softuni.bg/SoftUniConf.

75
Events
Iliya.Stoilov avatar Iliya.Stoilov 6 Точки

Някой със кола има ли 1 свободно място ?

0
hristolilov avatar hristolilov 394 Точки

При мен местата са 3 :)

Както се очертава ще има излишък на коли ми се струва, така че не се притеснявай :)

0
ivanov83 avatar ivanov83 2 Точки

Аз съм сам с автомобил, мога да взема 3 ма човека.

0
TsvetozarNikolov avatar TsvetozarNikolov 22 Точки

И при мен ще има място.  Ще имаш голям избор :-)

 

0
k.t.simeonov avatar k.t.simeonov 15 Точки

Колеги, ще пътувам от Велико Търново по този маршрут с личен автомобил. Ако някой от вас го устройва, може да ми пише на

e-mail: k.t.simeonov@gmail.com , за да се уточним.

0
aleksandarz avatar aleksandarz 0 Точки

Здравейте на всички,

Надявам се да има някой, който не е успял да заплати на време или се е колебаел да се запише, тъй като предлагам 2 места. Не знам как се процедира с размяната, но се надявам някой от модераторите да съдейстава.

Поздрави,

Сашо

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами разбирате се помежду си и на място новия човек казва, че е вместо стария.

0
aleksandarz avatar aleksandarz 0 Точки

Мерси, за инфото, сега чакам някой да напише :)

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Доколкото разбрах срещата е в 18.30 на бул. Малинов, в такъв случай тези, които ще отидем направо в хотела, в колко ще е препоръчително да сме там г/д? Към 19.30 (т.е 30 мин преди вечерята) :? И ако отидем по-рано, ще има ли как да бъдем настанени или за това трябва да сме с групата :?

1
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Би следвало резервациите да са готови и като се отиде с документ за самоличност в час след часа за настаняване, според правилата на хотела, да те настанят. 

 

 

ПС. Заедно ли ще пътуваме, за нищо го нямаш тоя скайп xD

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Всички платили до 9 май имат резервации в хотела на свое име и могат да се настанят. Вече кой с кого ще се настани при двойните стаи е въпрос на уточняване на място. Наш човек от организаторите ще има на място от 16:00 часа нататък.
2
melania avatar melania 0 Точки

Здравейте,

 

Поради ангажименти ще пътувам за семинара събота сутринта. Има ли и други пътуващи по това време със свободни места в колите си?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

И аз търся място за събота сутрин, ако е възможно :)

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Тези от вас, които са се записали за две нощувки (или за нощувка на 16 май) е полезно да знаят, че утре вечерта се организира car pool – срещата е в 18:30 ч. на 16 май (петък) на паркинга на магазин Билла в Младост 1 на бул. Александър Малинов (виж на картата). С градски транспорт до там можете да стигнете:

  • с автобуси: 314, 111, 113, 305, 4, 76, 213 до спирка „бл. 56, Младост 1“ (код на спирка 0233);
  • с автобуси: 111, 113, 88, 4 до спирка „бл. 66, Младост 1“ (код на спирка 0246);
  • с метрото до метростанция „Младост 1“ или „Младост 3“.

Нека тези, които имат свободни места в колите си, да дойдат, за да се организираме за превоз за хората, които няма с кого да пътуват. Ако се окаже, че няма нужда от повече автомобили, може да ги оставите на паркинга на Билла.

Ако сте решили да пътувате отделно (преди или след уточнения по-горе час), имайте предвид че наш представител в хотел Рила ще има след 16:00 ч. на 16 май, ако имате нужда от съдействие по какъвто и да е повод. За настаняване няма нужда от наше съдействие, от хотела имат списък с хората, които са си платили престоя.

Програмата на конференцията можете да разгледате от тук: https://softuni.bg/SoftUniConf. Събитие във Facebook:  https://www.facebook.com/events/816886608341373/. Носете си добро настроение и желание за нови знания. :) Напомняме ви, че една от лекциите ще е край басейна, така че си вземете и бански.

Ако имате въпроси или нужда от съдействие по време на конференцията, може да се свържете с нас на следния телефон: +359 899 55 55 92.

4
N_JOY avatar N_JOY 0 Точки

Аз ще тръгвам от София утре между 20:00-21:00. Ако някой няма възможност да пътува с групата в 18:30, да ми пише.

0
aleksandarz avatar aleksandarz 0 Точки

Аз също предлагам услугите си. Тръгвам от кв. Гео Милев към 7:30 - 8:00

Ако някой иска да коментира или да пише лично

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.