Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конференция - Боровец, 17-18 май 2014

Колеги,

Регистрацията за СофтУни Конф - май 2014 е вече отворена. Конференцията е ориентиранакъм начинаещи в програмирането и разработката на софтуер, студенти от Софтурния университет и приятели на СофтУни. Може да се запишете като наблюдател от и след това да платите в офиса на СофтУни или по банков път.

На 16-18 май 2014 г. организираме конференция за студенти от Софтуерния университет (SoftUniConf). Конференцията ще бъде като team building за студентите от СофтУни - присъствени, онлайн и наблюдатели. Ще се запознаем, ще научим много нови неща и ще се забавляваме. Ето детайлите:

  • 2 дни на Боровец - 16-18 май (от петък вечерта до неделя следобед)
  • Теми: ще има по 7-8 лекции на ден, насочени към СофтУни студенти (на ниво начинаещ). Ето няколко примерни теми (ще ги доуточним):
    • Програмиране, регулярни изрази, криптография
    • Linux за начинаещи
    • Скриптови езици (Python, Ruby, JavaScript)
    • Мобилни приложения - първи стъпки в Android
    • Уеб технологии, WordPress
    • Бази данни
  • Цена: около 99 лв. на човек с включени нощувки и храна за целия престой
  • Транспорт: с лични автомобили

Научете повече от сайта на събитието: https://softuni.bg/SoftUniConf.

75
Events
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Вече отворихме официалната регистрация за СофтУни Конф май 2014 и приемаме плащания: https://softuni.bg/SoftUniConf.

Може да участва всеки, който има интерес към програмирането и технологиите, дори ако не е студент в СофтУни.

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

На мен този линк не ми се отваря, но видях програмата оттук.

Много хубава програма и благодаря за предвидената възможност за самостоятелна стая!

Мисля да дойда, въпреки че няма да продължавам в СофтУни, но предпочитам да пътувам по-рано през деня, за да избегна задръстването в петък вечер. Ще пиша на двамата колеги, които вече изявиха желание да пътуват с мен за потвърждение. Ако има някой от организаторите/лекторите/асистентите, който иска да пристигне по-рано с цел подготовка мога да взема още някой с мен (или друг посетител с възможност за по-ранно тръгване).

ПП. Всъщност на мен не ми дава възможност да се запиша, пише "Нямате право да записвате курса присъствено". Някакви ограничения ли има?

1
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

" За участвате в конференцията, е необходимо да се запишете като наблюдател от нейния сайт и да платите таксата за участие (в офиса на Софтуерния университет или по банков път). Когато получим потвърждение за плащането, ще ви променим статуса на “присъствено участие”. "

 

Това явно ще бъде механизма на записване - първо наблюдател и после системно ще става присъствено след като се заплати участието.

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Благодаря, не бях видяла този текст. Записах се и след малко ще пусна сумата.

0
orlinov avatar orlinov 11 Точки

Страхотна е идеята, но не са ли прекалено много темите, а времето твърде кратко. По 40 мин на тема трябва да е доста сбито съдържанието. Хобаво би било да са по-малко теми, но да се засегнат по-обстойно.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Целта е да ви запалим интереса. Повечето теми ще ги учим в СофтУни подробно.
0
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Тъй като казахте, че може да идват и странични хора, ме интересува как става записването за тях? Пишем в основанието на паричния превод, че става въпрос за 2ма души?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Да, пишете на 2 души имената.
0
Velichkov avatar Velichkov 87 Точки

Пише "Нямате право да записвате курса присъствено". Някаква идея защо не мога да го запиша?

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

По-горе е обяснено.

0
todor_mitev avatar todor_mitev 0 Точки

Аз ще дойда със сигурнос, но нямам кола и ако някой има свободни места или иска може да пише да се разберем, от София съм разбирасе ще платя за бензин и тн. Няй добре ще бъде някой който мисли да тръгва към 16 час, защото аз работя и мога да изляза от работа най рано в 16.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Всички се събираме и тръгваме петъка след работа от Билата в Младост. Пише си го в обявлението за конфа.
1
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Все пак не е ли добре да се направи предварително разпределение? Възможно е колите да се окажат недостатъчно и в последния момент някой да остане без превоз. Аз мисля да тръгвам по-рано и имам кола, ще стане неприятно, ако някой е останал без превоз, а е имало възможност да пътува с мен (само като пример), същото важи и за хора от други градове.

Естествено то може да се направи 2-3 дни предварително, не отсега.

0
ViktorIvanov avatar ViktorIvanov 0 Точки
Има ли хора от Перник, които ще ходят? Ако има, нека ми пишат, с кола съм.
0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Първо искам да оточня, че никога не съм плащал до сега нещо по банков път с редките изключения на някакъв subscription или закупуване на нещо по определена форма. Та искам да попитам за семинара може ли да се плаща чрез epay? Видях, че там има секция за преводи, където да попълня малко информация за мен както и IBAN и основания за сметката към която искам да направя превод.

0
georgi950 avatar georgi950 53 Точки

 Освен тук http://goo.gl/HM0Dnd на друго място трябва ли да се записваме?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Здравей, Вече може да се плати таксата в конференцията. Ето малко подробна информация за лекторите, разписанието, плащания, и всякакви други неща! SoftUni Conf - 16-18 май 2014, Боровец

2
georgi950 avatar georgi950 53 Точки

Здравей,
А тук като наблюдател да се регистрирам ли, понеже не ми дава присъствено?

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Трябва да се регистрираш наблюдател, после да си платиш и тогава ще ти даде възможност да се регистрираш присъствено!

1
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Как върви записването за конференцията? Чудя се дали вече е сигурно, че ще има поне 50 заплатили/присъстващи и съответно конференцията е потвърдена.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Има 150 заявили участие и 40-50 са платили вече. Конференцията ще я има, не се притеснявай. Ние вече сме платили една част на хотела, за да има ангажимент.
0
Yordanoff avatar Yordanoff 17 Точки

А аз искам да попитам дали все още има места? Тази неделя пристигам в София (27.04.) и най-вероятно в понеделник (28.04.) ще дойда на място да заплатя таксата. Не познавам никого (тепърва ще ви се представя) и съм без кола. :\

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, има места. Може да се запишеш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.