Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конференция - Боровец, 17-18 май 2014

Колеги,

Регистрацията за СофтУни Конф - май 2014 е вече отворена. Конференцията е ориентиранакъм начинаещи в програмирането и разработката на софтуер, студенти от Софтурния университет и приятели на СофтУни. Може да се запишете като наблюдател от и след това да платите в офиса на СофтУни или по банков път.

На 16-18 май 2014 г. организираме конференция за студенти от Софтуерния университет (SoftUniConf). Конференцията ще бъде като team building за студентите от СофтУни - присъствени, онлайн и наблюдатели. Ще се запознаем, ще научим много нови неща и ще се забавляваме. Ето детайлите:

  • 2 дни на Боровец - 16-18 май (от петък вечерта до неделя следобед)
  • Теми: ще има по 7-8 лекции на ден, насочени към СофтУни студенти (на ниво начинаещ). Ето няколко примерни теми (ще ги доуточним):
    • Програмиране, регулярни изрази, криптография
    • Linux за начинаещи
    • Скриптови езици (Python, Ruby, JavaScript)
    • Мобилни приложения - първи стъпки в Android
    • Уеб технологии, WordPress
    • Бази данни
  • Цена: около 99 лв. на човек с включени нощувки и храна за целия престой
  • Транспорт: с лични автомобили

Научете повече от сайта на събитието: https://softuni.bg/SoftUniConf.

75
Events
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Една кола от мен, има доста време, но за сега съм "в играта" :) Живея в София, кв. Мусагеница, ако някой, който иска да дойде е в близост да ми пише на е-майла в профила ми да се разберем.

2
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Господин Наков, а тези, които не са сигурни, по-добре да се записват или по-добре да не се записват? Тоест, покрит ли е вече със сигурност минимумът на офертата от 50 човека и има ли максимум, да не стане подвеждане?

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Днес преведох капаро на хотела, така че ще правим конференцията.

В момента подготвяме официалната информация и ще ви я пуснем до няколко дни ище започнем да събираме пари.

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Колеги, събрахме се достатъчно участници. Конференцията ще я има! Успяхме да докараме цената до 99 лв. на човек (2 нощувки + 2 закуски + 2 обяда + 2 вечери + кафета + бира + вино даже). Събрахме 10 проверени лектора. Има и спонсори, които помогнаха да се случат нещата. Очаквайте скоро официална информация и отваряне на записванията и плащанията.
14
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Ако може цялата информация и записването и подробности за организацията да е в друга тема, че тази стана много претрупана. За мен ще е интересно да разбера, кога ще трябва да се плати, кой ще е хотела, осигурява ли паркинг за колите, в цената включени ли са туристически такси, цената за единична стая ли е (или двойна с настаняване на сам човек), ако сме двама в стая цената редуцира ли се или е същата,какво може да се ползва освен спане (какви други глезотийки предлага хотела, спортни площадки, басейни,Wi-fi :) с две думи да съчетаем полезното с приятното :).

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, подготвяме цялата информация в момента. Ще я има на сайта на СофтУни до няколко дни.

2
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Хрумна ми още една нестандартна идея, признавам, че са ми слабост, простете. Има ли група ентусиасти, с която да си направим велопоход до Боровец и там да се срещнем с автомобилистите? Евентуално багажът ни може да бъде превозен с автомобилите, особено електрониката, който ще носи. Въпрос на уточняване. Спокойно можем да вземем 70 км за един ден, както и да се движим. Зависи и какво ще е времето, разбира се.
Как си представям необходимото: изправен велосипед, една-две резервни вътрешни гуми и ремонтен комплект. Желателно: каска, удобна седалка или поне силиконова калъфка, фар (не очаквам да ни трябва). Почти съм сигурен, че няма да има проблем с велосипедите там, особено ако не ползваме байкове за по 15 000 лв. Вероятно има къде да се заключат около хотела или даже за колите ни, ако някой е с ролбари. 
Темата остава отворена за критики и предложения. Можем да си обсъждаме велопохода и на друго място, за да не пречим тук. При липса на желаещи няма да се цепя и ще преживея пътуване с кола.
 

2
bgatev avatar bgatev 1 Точки

Приятел не се обиждай, но такива като тебе най ги обичам като си карам колата по улицата... Ако ти се кара колело, то го карай по велоалеите, за да не пречиш на другите и да не си опасен за никого. Ако нямаш достатъчно велоалеи, съжалявам, но това не е причина да рискуваш живота на всички останали в движението по пътищата

-7
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки
Изпратено съобщение по скайп.
0
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

Гатев ако не си разбрал досега и велосипедисти за участници в движението по пътищата !

Ако на теб ти пречат то значи ти нямаш място на пътя и този който ти е дал книжка горчиво е сбъркал !

Велосипедисти няма как да убият човек , но шофьорите които другите участници им пречат са убили доста хора.

Замисли се над факта  кой е по опасен - ти или велосипедостите а ?!

3
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Някой, който ще идва на семинара ще води ли със себе си, чоек който да не участва в него, а просто ей така за компания. Питам да знам дали да взема съпругата, но ако е само тя няма смисъл да идва с мен и за това пускам този отговор за да кажете дали ще има с кой да си прави компания докато аз съм на семинара?

0
KremenaGeorgieva avatar KremenaGeorgieva 1 Точки

Аз ще взема сина си. На 10 години е и е много ерудиран. Така че, ще има компания. Ако има и други деца, ще е чудесно.

 

1
k.t.simeonov avatar k.t.simeonov 15 Точки

Има ли колеги от Велико Търново, които ще се записват за SoftUniConf ?

0
TheKing avatar TheKing 9 Точки

Здравейте, може би на всички който  не могат да присъстват на събитието този въпрос ще им се хареса ако вече го има се извинявам, че го задавам отново но аз лично не го видях, така малко се отплеснах да продължа по същество.

Възможно ли е да се снима конференцията и хората който не са могли да отидат там да видят пак за какво сте говорили?

0
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Доколкото се сещам в темата беше коментирано това и отговорът беше, че ще бъдат записвани лекциите.

 

А и съдийки по това - възможност за записване като наблюдател, то би следвало, че ще има видео материали от лекициите /или поне част от тях/. 

0
SsandmanN avatar SsandmanN 9 Точки

Стига да няма някакви непредвидени събития бих дошъл с удоволствие.

0
atanas2d avatar atanas2d 59 Точки

Здравейте,

Благодаря за чудесната организация и добрите цени. 

Аз идвам от Варна smile. Имам въпрос:

Мога ли да взема със себе си приятел програмист, който не учи в университета (поне за сега cool), но съм сигурен че би проявил интерес и с радост би дошъл с мен. Казвам го и с идеята да вземем една двойна стая и да ми излезе по на сметка и на мен smile.

0
k.t.simeonov avatar k.t.simeonov 15 Точки

Върни по-назад във форума беше повдигнат въпроса. Почти съм сигурен, че отговора е ДА :)

1
milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Може, някъде из темата пишеше, че може и за външни без значение дали са студенти на университета или не.

1
atanas2d avatar atanas2d 59 Точки

// Отговорът ми се повтори два пъти

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.