Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Нашите яки проекти от Тема 1.

Колеги, прегледах няколко от проектите за домашно и всички са супер готини. Предлагам ви, който иска коментари и лайкове, да си качи произведението тук като .jpg. В нашия курс анонимността не е изискване.

Това не отменя задължението за предаване в студентската система и оценяването :)

Нападайте!

Тагове:
28
Photoshop
sn00ps avatar sn00ps 45 Точки

Колеги, ето и от мен нещо :  :) . Това е първият ми опит да създам нещо подобно с Photoshop. Знам,че не е перфектно, но за сега толкова. Критики приемам всякакви.

1
19/10/2015 13:25:36
stefka_ik avatar stefka_ik 109 Точки

http://prikachi.com/images/795/8413795a.jpg

6
28/10/2015 15:58:01
KMincheva avatar KMincheva 60 Точки

Здравейте, Колеги. Много ми харесаха вашите работи, както и римите към тях. Ето и моя първи опит,  който е романтично позитивен. :) 

20
deni_kuncheva avatar deni_kuncheva 28 Точки

Интересна идея, харесва ми

0
KMincheva avatar KMincheva 60 Точки

Благодаря :) 

0
borispavlov avatar borispavlov 45 Точки

Привет на всички мечтатели и изследователи ;)

22
ZzozZ avatar ZzozZ 16 Точки

Ето и моето домашно. Дано ви хареса :)

12
Adirra avatar Adirra 71 Точки

Здравейте! Браво на всички за оригиналните колажи, ето го и моето творение :))

18
nitea avatar nitea 54 Точки

Привет на всички,

Домашно и от мен :)

Аз съм весела, ЗАСМЯНА,

тук седяща, пълна КАНА.

Мисъл бърза активирай

и под поста коментирай!

Щом е в рима подредено,

що е името ми отредено?

19
19/10/2015 23:50:16
mitko00 avatar mitko00 7 Точки

Прекрасни проекти показвате, моят е малко първосигнален, не знаех колко време ще имам за изготвяне. А ще правим ли оценка в студентската система? И да не съм пропуснала нещо, защото съм от онлайн студентите.

6
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.