Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Нашите яки проекти от Тема 1.

Колеги, прегледах няколко от проектите за домашно и всички са супер готини. Предлагам ви, който иска коментари и лайкове, да си качи произведението тук като .jpg. В нашия курс анонимността не е изискване.

Това не отменя задължението за предаване в студентската система и оценяването :)

Нападайте!

Тагове:
28
Photoshop
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Хаха, мн ми допадна твоят проект. сякаш аз съм го правила, ако се бях сетила де ;) 

1
malkstor avatar malkstor 348 Точки

25
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Много подходящо в това изборно време. Браво за идеята. 

1
MilaNikolova avatar MilaNikolova 26 Точки

Много добро :)

1
dimi911 avatar dimi911 23 Точки

Благодаря ;) 

0
PetiaP avatar PetiaP 30 Точки

Супер! :)

1
atanasova.s avatar atanasova.s 2 Точки

 

Здравейте,

Това е мoето домашно, но не успях да си го прикача на сайта в домашните. Казва ми че файла е много голям (разбира се че го компресирах преди това :) ) Някой да помогне? Защото практично съм без домашно.

Благодаря

0
tanml17 avatar tanml17 27 Точки

Намали размера на картинката, преоразмери я. И при мен така казваше и няколко пъти я намалях докато получа под 10мб размер, това е максималният както пише на сайта.

1
atanasova.s avatar atanasova.s 2 Точки

Благодаря tanml17 :) Ще опитам пак.

1
RositsaShishmanova avatar RositsaShishmanova 39 Точки

Браво. Страхотно си се справила ;)

0
boyanpa avatar boyanpa -3 Точки

Предполагам, че не мога да "довлека" картинката, защото съм в Опера. Просто я отваря да си я гледкам в браузъра.

Тук има някаква картинка за добавяне, но и през нея не става. Адресът е тук, ако излезне, понеже половината постове тук са празни, може би хората са си слагали линкове, но те не се виждат.

 

http://prikachi.com/images.php?images/127/8419127W.jpg
 

 

Що не си сложихте един нормален форум? 
 

-4
tanml17 avatar tanml17 27 Точки

Аз нямам проблеми с форума, картинката се качва и като картинка и като линк без проблем, няма никакъв проблем. Проверете отново дали вие правите всичко както трябва :)

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Няма празни постове, пълни са си с картинки. Явно проблемът е при вас и настройките на вашия браузър.

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

А ти що не си сложи един нормален браузър? За справка: вкъщи и аз съм с опера и нямам проблеми.

1
SlavchevPeter avatar SlavchevPeter 32 Точки

Здравейте!

За съжаление не успях да предам домашното си навреме, понеже бях решил, че крайният срок е днес включително. А това е и моята "творба". :)

http://prikachi.com/images.php?images/299/8419299v.jpg

4
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Идеята беше срокът да е днес включително, моя е грешката с часовете (трябва да е не 00:00 е 23:59). Променил съм срока, би трябвало да можете да качвате и днес.

Поздрави!

1
22/10/2015 13:01:26
SlavchevPeter avatar SlavchevPeter 32 Точки

Да, вече го качих.

Благодаря Ви!

Поздрави!

0
zlatina.atanasova avatar zlatina.atanasova 31 Точки

Ето и моето творение :) На всички са много яки

13
Ibrahim85 avatar Ibrahim85 6 Точки

Супер :D

0
TeodorTunev avatar TeodorTunev 3 Точки

Не ме бива в римите, но едва ли някой ще ми отрече, че двете неща си вървят заедно ;)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.