Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Нашите яки проекти от Тема 1.

Колеги, прегледах няколко от проектите за домашно и всички са супер готини. Предлагам ви, който иска коментари и лайкове, да си качи произведението тук като .jpg. В нашия курс анонимността не е изискване.

Това не отменя задължението за предаване в студентската система и оценяването :)

Нападайте!

Тагове:
28
Photoshop
dilka avatar dilka 34 Точки

Как да сложа снимка?

0
23/10/2015 15:04:51
Kalina_Ivanova avatar Kalina_Ivanova 32 Точки

 

малко със закъснение

4
IvaMancheva avatar IvaMancheva 6 Точки

Ето го и моя колаж! :)

5
23/10/2015 17:38:41
boriss13 avatar boriss13 72 Точки

Благодаря за горните отзиви!!!За мен означават много ... smiley

@ Антон:както се пееше в една весела песничка-нормален софийски... wink

Е туй скалъпих на бърже, щот миналата лекция е доста сложна и още не съм я разучил "въ дълбини"...

Edit:Приликите с действителни лица от близкото минало са случайни... blush

Edit2:Липсата на рамка му придава незавършен вид, ама късно се сетих.... angry

2
24/10/2015 00:19:34
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Привет, Борис! Има нова тема във форума на тема "Светльо пиво", моля премести картинката там.

Поздрави!

0
boriss13 avatar boriss13 72 Точки

Кьорчо не го е видял, постнах го и там, някой с администраторски права може да изтрие тукашния НАКОВБИЪР (ориджинали фром Кракофф), моля.

Благодаря!angel

0
yonka.mirevska avatar yonka.mirevska 1 Точки

С доста закъснение, но да се включа с първата задача. 

1
26/10/2015 17:15:16
KalinaR avatar KalinaR 31 Точки

Финалният вариант на домашното ми.Ще се радвам на критика.

4
jjbjani avatar jjbjani 17 Точки

На път без път, с балон на прът...

5
dilka avatar dilka 34 Точки

0
26/10/2015 00:03:02
RositsaShishmanova avatar RositsaShishmanova 39 Точки

Охо.. много сте бързи... включвам се веднага ;) 

6
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Хаха, искерено ме разсмя с твоя колаж. Единствената ми непрофесионална препоръка е шрифта да е малко по-четлив. Иначе супер идея :) 

0
RositsaShishmanova avatar RositsaShishmanova 39 Точки

Благодаря ти :) Малко се заиграх с шрифта  и знаеш какво става - разваляш го :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.