Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Нашите яки проекти от Тема 1.

Колеги, прегледах няколко от проектите за домашно и всички са супер готини. Предлагам ви, който иска коментари и лайкове, да си качи произведението тук като .jpg. В нашия курс анонимността не е изискване.

Това не отменя задължението за предаване в студентската система и оценяването :)

Нападайте!

Тагове:
28
Photoshop
SilvenaKoleva avatar SilvenaKoleva 26 Точки

  Ето и моят колаж

0
tanml17 avatar tanml17 27 Точки

Колеги, имам един въпрос и реших направо в темата да питам. Предаването на домашните беше до снощи полунощ уж, след полунощ вече беше активно оценяването на чужди домашни, сутринта дори като бях на работа си свалих едно домашно за оценяване, но понеже нямам Фотошоп на работа го оставих за вкъщи като се прибера да оценявам. Сега влизам и гледам, че срока за предаване на домашните е удължен и е до тази вечер в полунощ и не мога да оценявам домашни....Някой знае ли какво се е случило?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, редактирахме крайният срок да е до днес, 22 октомври включително (вместо до вчера). Когато срокът изтече в полунощ, ще можеш да проверяваш и оценяваш домашни.

1
22/10/2015 22:54:57
NickMclaren avatar NickMclaren 0 Точки

 

Здравейте, защо не ми излиза прикаченото домашно ?

0
22/10/2015 23:20:47
Martinik avatar Martinik 10 Точки

9
durov avatar durov 29 Точки

6
dZf1aeA-KlimentHristov avatar dZf1aeA-KlimentHristov 56 Точки

Здравейте , това е моята снимка от домашното ;) . Как е да си до Арнолд...:)

качен е ето тук:http://files.fm/u/xsjgtji

7
durov avatar durov 29 Точки

Много добре си се справил с колажа, дори се усъмних, че е пипана :D

Оригинала: https://tribzap2it.files.wordpress.com/2013/12/joe-manganiello-arnold-schwarzenegger-muscle-and-fitness.jpg

1
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Браво, много добра работа, не личи намеса ;) Успех :)

0
Yoann avatar Yoann 22 Точки

От съвсем последния момент. :D ver 2 на домашното.

4
23/10/2015 10:34:57
devil avatar devil 13 Точки

Да се набутам и аз (ако ще и със закъснение).

Натиснете, за пълен размер

6
23/10/2015 11:14:53
aglika avatar aglika 12 Точки

И аз да кача моята котка. :) Видях, че има още една с водка. ;) Все едно с колегата сме работили заедно.

2
26/10/2015 13:34:50
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.