Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Нашите яки проекти от Тема 1.

Колеги, прегледах няколко от проектите за домашно и всички са супер готини. Предлагам ви, който иска коментари и лайкове, да си качи произведението тук като .jpg. В нашия курс анонимността не е изискване.

Това не отменя задължението за предаване в студентската система и оценяването :)

Нападайте!

Тагове:
28
Photoshop
SilvinaProdanova avatar SilvinaProdanova 93 Точки

 

Ето го и моето творение.  Надявам се да ви хареса :) И двете снимки са от google .

35
17/10/2015 22:34:24
RositsaShishmanova avatar RositsaShishmanova 39 Точки

Разбира се, че ни харесва :) Страхотно е!

0
SilvinaProdanova avatar SilvinaProdanova 93 Точки

Много благодаря :) Оценям го :) И вие сте се справили много много добре :) 

0
Alikay avatar Alikay 71 Точки

Малко шарено, но такова ми беше настроението :)

38
bo_boycheva avatar bo_boycheva 32 Точки

Тази ми е фаворит :)

0
Ivvas avatar Ivvas 9 Точки

Много добрееее! Браво!

0
deni_kuncheva avatar deni_kuncheva 28 Точки

Много красив колаж

0
iliqnakirilova avatar iliqnakirilova 2 Точки

 

Как може да се качи изображение? Има опция за коментар, но не и за прикачване на файл.

0
18/10/2015 23:08:27
Alikay avatar Alikay 71 Точки

Аз лично го качих в сайт и после копирах URL адреса, а когато го направиш при започване на коментар горе в дясно има една малка картинка даваш на нея, прилагаш връзката (URL адреса) и готово :) .

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Не знам дали е добра идея, но .jpg може да се качи и с drag&drop директно от вашия компютър в полето за текст. Все пак, гледайте да не са много големи файлове.

Поздрави!

0
iliqnakirilova avatar iliqnakirilova 2 Точки

Попитах как може да се качи изображение, защото пробвах и по двата начина, които описвате в коментарите, но нищо не се получи.
Пробвах с URL от няколко различни сайта за Free File Hosting, но не се получава. А когато вмъквам изображението чрез drag&drop в полето за текст, изображението се вмъква, но след натискане на бутона за публикуване изписва, че полето трябва да съдържа определен брой символи. Които най-вероятно моето изображения надвишава и следователно пробвах с няколко различни по големина .jpg изображение, но отново не се получава. Някакви други идеи? Или поне идеи за правилно работещи сайтове за Free File Hosting?

0
18/10/2015 22:46:17
S.Iliev avatar S.Iliev 47 Точки

Нещо и от мен.

4
badbutcher avatar badbutcher 144 Точки

Не е най-смисленото но става :D

11
innamorata avatar innamorata 12 Точки

На мен пък ми изглежда доста логично :D 
Много ми харесва! :) 

1
a.georgiev avatar a.georgiev 39 Точки

Поздрав за любителитена котки и водка :)

15
CvetelinaBorislavova avatar CvetelinaBorislavova 54 Точки




Това е моето домашно :D , горе-долу бива, но вашите са много по-добри . Браво на всички !! 

13
elivlad avatar elivlad 7 Точки

Ха така, тъкмо привършвах моите котки с водки и видях твоята снимка laugh  

http://prikachi.com/images.php?images/556/8412556E.jpg

7
18/10/2015 19:54:34
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Хах, и аз съм с котка, че  и с лодка. За водка не се сетихwinkwinkwink

2
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Явно доста хора от курса обичаме котки  smiley

Всички колажи са суперyes

 

25
18/10/2015 18:53:47
eF.Andreeva avatar eF.Andreeva 5 Точки

Много ми харесаха колажите на v.georgieva и silvi81 smiley. Браво на всички, които са се постарали! 

5
silvi81 avatar silvi81 77 Точки

Мерси, и твоя е много хубав.

0
v.georgieva avatar v.georgieva 33 Точки

Благодаря, твоят също е много симпатичен smiley

0
SRasheva avatar SRasheva 55 Точки

 Ето и моето творение, браво на всички за добрите идеи :)

17
18/10/2015 22:07:14
PavletaT avatar PavletaT 11 Точки

Здравейте и от мен, колеги! Всяко начало е трудно, не беше лесно да измисля и приложа своята идея, а накрая излезе нещо съвсем различно от планираното :))) Нищо особено, но така ще е, докато не се науча. Ето я и моята творба:

2
23/10/2015 14:53:27
NikPetkov avatar NikPetkov 10 Точки

Здравейте, гледам, че повечето сте римували слоганите си това задължително ли е ? Защото аз под слоган разбирам фраза, мото или сентенция например, като на найк -Just do it, на adiddas - Impossible is Nothing и така нататък. 

0
v.georgieva avatar v.georgieva 33 Точки

Здравей,

в същността си слоганът е рекламно послание, римуването идва от конкекста на домашното ни. Цитирам: 

"Намислете си два (или повече) предмета, които се римуват. Измислете си слоган.
Например: "Всеки кон – с нов панталон". "

 

1
PavletaT avatar PavletaT 11 Точки

Здравей, Ники!

И аз, като теб, първоначално направих домашното си без римуване: , но после внимателно прочетох условието на домашното и преправих нацяло работата си.

2
23/10/2015 14:40:58
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.