Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Нашите яки проекти от Тема 1.

Колеги, прегледах няколко от проектите за домашно и всички са супер готини. Предлагам ви, който иска коментари и лайкове, да си качи произведението тук като .jpg. В нашия курс анонимността не е изискване.

Това не отменя задължението за предаване в студентската система и оценяването :)

Нападайте!

Тагове:
28
Photoshop
Mhristoforova avatar Mhristoforova 166 Точки

Ето го и моето творение :D Съвсем нарочно лентата е Nikon-ска, а апарата Canon-ски :)

 

6
Anita avatar Anita 360 Точки

Това е моя първи опит с Photoshop... Нямаше как трябваше да е нещо миньонско :-)

http://anisoft.org/

MinionBaby.jpg

9
20/10/2015 19:14:25
christomitkov avatar christomitkov 67 Точки

Браво на всички за старанието! Моят девиз е без рима и не е на български език, но мисля, че идеята е ясна. :) 

5
20/10/2015 12:31:28
boriss13 avatar boriss13 72 Точки

Домашното ми като, за пръв път много си го харесвам.... cool

23
20/10/2015 12:14:09
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

laugh Разби ме с тоя текст. А откъде си?

0
Ivvas avatar Ivvas 9 Точки

Хехе, роден поет 

0
sstoianova avatar sstoianova 2 Точки

Много оригинален слоган :)

0
grabnaka avatar grabnaka 17 Точки

17
borislav88 avatar borislav88 11 Точки

Явно моят колаж е най-малоумен и детски :D 

Просто римувах House с Mouse :D :D :D

5
bo_boycheva avatar bo_boycheva 32 Точки

Котенцаааа, зайчеееее, енот... сега и хамелеон - страшен зоопарк е Тема 1 :)

Image and video hosting by TinyPic

19
20/10/2015 23:06:01
MilaNikolova avatar MilaNikolova 26 Точки

Здравейте :) Ето нещо за лека нощ и от мен.

 

24
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Много ме разсмя твоя проект. :) Поздравления и за идеята и за изпълнението. 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.