Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

Помощ по задача от домашното.

Здравейте ,

Задачата е от домашното "Introduction to Programming", а задачата е 15та - "Age after 10 Years".

Искам да попитам ,къде ми е грешката в кода http://pastebin.com/4jtcztzT , защото като я пускам в judge-а и ми хвърля 0/2. Ще се радвам някой да ми помогне и обясни.

Благодаря предварително! :)

Тагове:
0
Programming Basics
hackthecode avatar hackthecode 55 Точки

Здравей,
там където ти пише точките имаш бутон "Детайли" след като кликнеш на него можеш да откриеш някои от грешките. В случая очаква "Now: 27
After 10 years: 37"

а твоят изход е  "Write down your Birthday YYY-MM-DDNow: 27
After 10 years: 37"

Тоест трябва да премахнеш съобщението "Write down your Birthday YYY-MM-DD"

Надявам се да съм бил полезен, успех! :)

0
Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

Здравей , 

Видях го и го пробвах това да го премахна,но ми даваше грешка във visual studio и затова и не го пробвах там, колко точки ще даде. Но сега даде 2/2,тъй че явно трябва да пробвам , независимо, какво хвърля visual studio. :D

Благодаря за бързия отговор! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.