Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

tsonchev avatar tsonchev 38 Точки

Относно Паркинга

Видях зад сградата има малък, но достатъчно голям паркинг. Има любезен господин охрана, който винаги помага на студенти, които за първи път влизат в сградата как да стигнат до зала Балистик.

Въпроса ми е следният, имаме ли право с личните си автомобили да влизаме в този частен паркинг и разбира се не само да влезнеме, но и да паркираме?

Тагове:
1
Общи приказки
kkiryazov avatar kkiryazov 16 Точки

Здравей,

 

Доколкото успях да разбера паркинга е платен, като цената да се ползва е 6 лева за ден.

 Аз лично, ако са такива условията , с оглед на това, че съм онлайн и че ще пътувам за изпити от Бургас смятам да се възползвам, ако намеря друг или други колеги за да си разделим пътните до София.

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами на нас ни искат 60-70 лв. на месец абонамент - такива са тарифите на собствениците на сградата. Ако е за еднократно паркиране, говорете си с хората на охраната, може и с почерпка или добри думи да минете, предполагам.

3
tanija avatar tanija 60 Точки
На мен охараната ми каза 2 лв за 4-те часа лекция. Друг е въпроса, че не се плаща при охраната . В деня на изпита точно като минавах покрай бариерата ( пеш) , едно момче влезе с кола и го изпратиха да плаща в другия край на паркига в някакъв офис. За сега не ми се е налагало да се възползвам , но ако се наложи си е оция и то не лоша.
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.