Loading...
Chronixius avatar Chronixius 12 Точки

Не.
 

Към сегашния материал се добавя още материал. После ти си избираш определена сфера (C#, Java, JavaScript, PHP) и специалзираш към нея. Самата програма се променя, за да имаш повече време за изучаването на материала,който си избрал. Ако си достатъчно способен, ще имаш възможност да "прелетиш" през програмата и да завършиш обучението си в софтуни след по-малко от година. Ако това темпо е прекалено високо за теб, просто си караш нещата едно по едно и в крайна сметка учиш около 2 години :)
 

0
08/03/2016 11:04:01
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Няма да е 1/4 от материала. Която и професия да избереш, ще изучаваш и front end и back end, но специализирано за тази професия. Плюс това в независимо в коя професия си, изучаваш и малко JavaScript и HTML+CSS. Ако се справяш добре, реално можеш за доста под 2 години да ги приключиш нещата, така че не мисля, че сме ощетени...даже напротив.

0
pepster avatar pepster 69 Точки

Ще използвам темата да задам и аз своите въпроси към екипа на СофтУни свързан с новата версия- СофтУни3.0. 

Първо адмирации за новата концепция. Крайно време беше да се направи тази специализация. Много ми хареса, наистина! Положението изглежда страхотно за сега започващите (направо им завиждам :)) и доста интересно за поне преполовилите го :)  ...  дано прехода да е добре обмислен защото предишния (1=>2) си беше здрав земетръс (поне за мен). Не бих искала да чакам 1-ви май за да разбера как ще ми се отрази отново всичко това. В тази връзка:

Може ли да се даде по-детайлна информация относно съдържанието на конкретните модули по професии  - разбивка по курсове + кредити към тях? Потърсих, но не успях да открия, може и да изпускам нещо. 

И втори въпрос: Разбрах от представянето на г-н Наков, че кредитите за взетите вече изпити ще се запазят и няма да се преизчисляват. Но той спомена също, че за да компенсират това кредитите на курсовете по новата програма са увеличени, което означава, че при всички случаи няма да сме взели всички кредити за ниво и професия. Какво правим в този случай - явяваме се отново на изпити за да покрием необходимото ниво кредити или нещо друго ? Как ще се отрази тази помяна на хората които са в края на обучението си ? Трябва да преповторят обучението си ли ? 

6
08/03/2016 17:04:32
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

За тези въпроси, не пропускай лекцията в сряда. Наков спомена, че тогава ще има разяснения и за по - напредналите в курсовете.

0
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

За тези въпроси, не пропускай лекцията в сряда. Наков спомена, че тогава ще има разяснения и за по - напредналите в курсовете.

0
StaVykoV avatar StaVykoV 169 Точки

Като гледам графика на залите, мисля, че е ето този.

1
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

Групата, които сега завършихме Fundamentals няма ли да продължаваме с традиционния Back-End?

0
alex1966 avatar alex1966 255 Точки

Ще продължим но чак есента, след този "ориентационен модул/курс".

1
msmilkoff avatar msmilkoff 338 Точки

А дали се плаща допълнително за него?

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Заплаща се, по новата програма си е 4 месечен модул, и е отделно от fundamentals-а, който някои сега довършват, други сега започват

0
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Колега няма да е зле да си погледнеш имейлчето, че друга форма за контакт не си оставил.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.