Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kriz1881 avatar Kriz1881 12 Точки

До около 3-4 дни трябва има резултати, мисля че нещо подобно бяха казали

0

А къде по - точно да проверяваме? Аз влизам в моя профил на сертификати. Мисля си, че ако мина ще ми изкочи wink, ама може и да съм в грешка.

0
Kriz1881 avatar Kriz1881 12 Точки

Профил/Отворени курсове - Там трябва да излезе с колко точки е взет изпита и каква е оценката

1
Vforvrezh avatar Vforvrezh 14 Точки

А всички ли сте получели имяйл да се запишете на поправка?

Поздрви 

0
Niki_nikolov avatar Niki_nikolov 2 Точки

Мисля че да

0
spentcheva avatar spentcheva 0 Точки

Аз нямам e-mail.

0
Vforvrezh avatar Vforvrezh 14 Точки

Добре

След поправката някой случайно вече да има ОЦЕНКА????

0
11/05/2016 13:04:01
boiko.lazarov avatar boiko.lazarov 14 Точки

@RoYaL - Получих email че трябва да предоставя Payment details  за jira та от изпита до 14 ти.

Дали ще са готови резултатите преди това ?

Regards

0
Niki_nikolov avatar Niki_nikolov 2 Точки

Още нямам резултати аз

1
Pokata avatar Pokata 13 Точки

Все още никой няма оценка. Може би днес ще излезнат резултатите.

1
janito avatar janito 1 Точки

Всички ли имат оценки вече, защото аз не виждам моята?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.