Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Форматиращи низове

Здравейте, някой има ли идея защо следния код "System.out.print("%d ", number)" ми гърми с "The method print(int) in the type PrintStream is not applicable for the arguments (String, int)". Като "number" e  от type "int". Някакъв съвет как да използвам форматиращ низ в java?

Тагове:
0
Java Advanced
Alexandar avatar Alexandar 118 Точки
Best Answer

Window >Preferences > Java > Compiler - Compiler compilance level трябва да ти е на 1.8 или 1.7

5
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Thanks, това беше.

0
Alexandar avatar Alexandar 118 Точки

Трябва да използваш: System.out.printf , вместо "print"

За повече инфо : ЦЪК

 

4
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Така ме посъветва и Eclipse, но тогава хвърля друга подобна грешка.

"The method printf(String, Object[]) in the type PrintStream is not applicable for the arguments (String, int)"

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.