Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Крайният срок за качване на домашните е до 5-6 дни след предадената лекцията.

0
18/05/2016 17:53:57
velizarcho123 avatar velizarcho123 2 Точки

Знам, аз попитах всички ли задачи от списъка в Judge трябва да се решат?

0
dZf1aeA-Efrona avatar dZf1aeA-Efrona 8 Точки

Задачите със звездички са силно препоръчителни. 

0
sider.topalov avatar sider.topalov 38 Точки

Всички задачи които са без звездичка(*) са задължителни, останалите задачи със звезда(*) са силно препоръчителни но не и задължителни. Надявам се съм отговорил на въпроса ти.Успех!

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Всички задачи трябва да се решат, последните са малко по-трудни и нарочно са напревени така за да се помъчим малко, в Google има всичко от което се нуждаем. Във Форума ги има пак задачите. Над 60% от времето на програмиста минава в Google!

0
Kiril555 avatar Kiril555 4 Точки

1 към 1 ми е решението и все пак джъдж системата ми показва 0/100..... Затова се отказах да ги решавам. (Онлайн форма).

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Провери дали пействаш кода на правилната задача.Правиш нещо неправилно, пусни кода тук за да го видим.

0
18/05/2016 18:20:22
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.