Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SvilenPavlov avatar SvilenPavlov 11 Точки

За колко време се очаква да решим Programming basics Exam?

Здравейте!

Ползвам вашите материали за задочно обучение и са ми изключително полезни, за което благодаря! :)

Стигнах до изпита за курса Programmnig Basics и се чудех колко време е позволено за решаването на всички задачи. Всяка ми отнема поне няколко часа и се притеснявам да не би да е 2 часа за всички, както примерно на TOEFEL/Cambridge изпитите?

Благодаря преварително!

Тагове:
0
Programming Basics 02/06/2016 16:20:21
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Здравей, 

Изпитът на 28-ми август би трябвало да е с продължителност 4 часа, но за 100% точна информация можеш да попиташ един от лекторите :)

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Не би трябвало да ти отнема задача няколко часа. Решавай повече примери в Judge, за да си изясниш нещата и свикнеш със синтаксиса.

Според тази информация, изпитът е 4 часа: https://softuni.bg/how-to-apply

0
02/06/2016 16:17:33
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

А пък според тази информация, "приемният изпит е с продължителност от 6 часа и включва 5 практически задачи по програмиране". Доколкото знам, задачите вече са 6, но ще е добре някой да даде информация за времето.

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

SvilenPavlov  Който и изпит по Programing Basics да си решавал, не си добре подготвен ако една задача ти отнема повече от час, час и полвина. Ако говорим за Coding 101, там ако си добре подготвен би трябвало за не повече от 30 минути да ги решаваш.

YavorSpassov  Предният изпит по Coding 101 беше 6 задачи за 4 часа, предполагам и следващия ще е така.

1
SvilenPavlov avatar SvilenPavlov 11 Точки

И аз това си помислих, че не съм достатъчно подготвен. Благодаря за инфото на всички!

0
SvilenPavlov avatar SvilenPavlov 11 Точки

Между другото, има ли задачи, които са windows forms application тип? Те са малко досадни и ако ги няма на изпита мисля да ги прескоча.

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Значи по-добре да ти кажем, че ги има, че да не ги прескачаш :) Но истината е, че няма такива на изпита.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.