Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rado84 avatar rado84 1 Точки

Някой да е чувал за cyga.exe?

Някой да е чувал за cyga.exe? Колкото пъти го пусна това в Гугъл, той толкова пъти ми го поправя на cuda.exe. Пробвах и с друга търсачка - тя също ме пита дали нямам предвид cuda.exe и в крайна сметка нищо не излиза за cyga.exe. А това нещо, каквото и да е то, през 15 мин. реве, че не може да стартира, защото някаква библиотека липсвала.

Тагове:
-1
Общи приказки
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Това най-вероятно ще помогне.

Ако след това излязат още липсващи библиотеки вероятно е да нямаш инсталиран последния DirectX.

0
05/06/2016 08:44:09
rado84 avatar rado84 1 Точки

Търсих и за въпросната библиотека, нищо конкретно не излезе, освен сайтове за сваляне на въпросната библиотека. Освен това мен ме интересува да разбера каква е тази програма cyga.exe. Ако е легитимна програма, ще намеря начин да оправя липсващата програма. Само дето Гугъл не може да каже дали е малуеър или не и затова питах дали случайно някой не си е имал работа с нея.

-1
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Прилича на malware. Сканирай с Malwarebytes или сходна програма.

0
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

И аз това си помислих , но се порових из сайтовете където се публикуват информация за вируси и т.н. и там няма нищо за такова exe. Помисли си в последно време какво си инсталирал и деинсталирал и може там да е отговора.

0
rado84 avatar rado84 1 Точки

Игра от Steam инсталирах, нищо друго. Не ми се вярва Стийм да пробутват заразени игри.

-1
dimitur_botev avatar dimitur_botev 112 Точки

In some cases, libcurl.dll errors could indicate a registry problem, a virus or malware issue or even a hardware failure.

Това е цялата статия която се занимава със проблема породен от този DLL

http://pcsupport.about.com/od/findbyerrormessage/a/libcurl-dll-not-found-missing-error.htm

Това cuga.exe наистина е бая странно и явно не е много често срещан проблем. Дано ти помогне да оправиш проблема 

0
BraveHamster avatar BraveHamster 37 Точки

ако гугълнеш "cyga.exe" с кавичките излизат точно 0 резултата освен тази тема и 2 за табели за коли ;д

Мен ако питаш - бекъп на файловете и формат на харда, че да ти е спокойно :)

 

0
Bu7eRs avatar Bu7eRs 5 Точки

Преди време имах същия проблем на клиентски компютър. Оправията беше sfc /scannow (написано в CMD подкарано като администратор) да си провери регистрите + System care или SpyHunter. И да става въпрос за Malware. http://windows-vires-4u.com/post/How-to-Remove-Win32Kryptik.CYGA-Completely-Win32Kryptik.CYGA-Removal-Guide_22_114601.html ето ти повече подробности :) 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.