Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kingofextreme avatar Kingofextreme 0 Точки

Курсове по програмиране в гр. Русе

Добър ден, онзи ден видях пост на г-н Наков във Фейсбук, че от Октомври ще се провеждат занятия в Русе. Днес видях в сайта, че курсовете започват на 15 август. Искам да попитам дали след това ще имате други курсове примерно през Септември, Октомври, защото нямам възможността Август да присъствам, а искам да ходя на курсовете.

Извинявам се, ако съм объркал раздела.

Приятен ден!

PS: Става въпрос за курса "Основи по програмиране".

0
Въпроси за SoftUni 08/07/2015 15:06:21
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравей,

Да, точно така. Курс ще има в Русе, но все още не сме определили датата. За момента има планиран курс само в София. Може да запишеш за него от https://softuni.bg/apply в онлайн форма на обучение. Курсове в столицата стартират всеки месец.

Както казах, курс в Русе ще има, но той ще стартира есента. Ще преценим след края на курса дали да организираме още един. Следи секцията ни "Новини" и Facebook страницата ни за повече информация.

Все пак може да следиш сайта ни за повече информация относно локацията на провеждане на Programming Basics курса.

Слънчев следобед,

Алекс :)

1
08/07/2015 16:13:27
Kingofextreme avatar Kingofextreme 0 Точки

Добре, благодаря за изчерпателния отговор.

Доста съм разсеян и не съм забелязал, че новината, която бях чел е за София.. :D

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.