Софтуерно Инженерство
Loading...
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 388 Точки

Enterprise Java Beans видео от лекцията

Здрвейте,

Виждам, че видеото от лекцията още не е качено. Кога можем да го очакваме? Настоятелно моля екипа на СофтУни да качва по-рано видеата. Срокът за предаване на домашни е кратък и това забавяне силно затруднява онлайн студентите. Особено за Jawa Web Development няма предишни инстанции на курса, от които да се готвим. А и за работещите почивните дни са основното време за подготовка. Благодаря предварително!

Тагове:
15
Java Web Development 06/02/2016 07:31:13
deyan.zhekov avatar deyan.zhekov 159 Точки

Здравейте,

извинявам се за забавянето. Още в петък сутринта пратих видеото от моя компютър, но за да не е качено, предполагам има някакъв проблем.

Изпратих запитване до СофтУни по темата и ще ви държа в течение веднага когато получа отговор.

Срокът за домашното ще бъде променен съобразно забавянето.

@ всички саркастични коментари - мисля, че са излишни.

9
07/02/2016 12:55:46
KrasimirRaikov avatar KrasimirRaikov 0 Точки

Ще имате ли възможност поне да препоръчате нещо специфично от интернет което да можем да ползваме да се подготвим, защото малко по малко наближава датата за следващата лекция, а също така малко допълнителна литература никога не вреди.

0

Здравей,

примерно място, което използвам и за подготовка на лекциите:

http://www.tutorialspoint.com/ejb/

Допълнително линк към видеото от лаптопа (1.8 GB download):

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZs5aLZT2Ak88DEarhbyuPqEvvd35k9ODc7

5

Много благодаря

0
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Линка нещо не сработва или още не се е качил файла!?

0

При мен сработи, даже почти я изтеглих.

0

Може ли линк, колега?

0

Линка който лектора даде ползвах. Ето, копнах директно за свалянето линка:

https://p-sf1.pcloud.com/cBZ9xYHdZe0GuqZZZ3LtVq7Z2ZZYX5ZkZ0FOLhkZeXZkkZnkZA7Zg7ZbVZQZakZQ7ZjXZpXZy7ZEZ7VZs5aLZsjUPNjbWo5H34l9vnom5pz61KsC7/JavaWebDev_Topic4_Screen.avi

0

Благодаря! Май иска регистрация в облака!

0
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Благодаря за линка. Мисля, че ще бъде добре и занапред да ни пускаш връзки към записите от лекциите. :)

2
DanielaPlamenova avatar DanielaPlamenova 2 Точки

Може и без регистрация за pcloud-a, в дясно горе има бутон за директно изтегляне на файла.

0

Здравейте,

видеата са налични вече (ще отнеме малко време да се обработят от YouTube). Срокът за домашните е коригиран.

За в бъдеще се надявам да няма подобни проблеми, но ако има забавяне ще гледам да ви дам по-рано линк поне към едното видео.

4
08/02/2016 13:07:15
and1teachera avatar and1teachera 19 Точки

Линка към видеото е много удобен вариант. Мисля, че това до голяма степен решава и един от въпросите, който беше повдигат по-рано ,а именно срока за домашните за онлайн студентите. Така всички имат равен старт. 

0