Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EricDraven avatar EricDraven 275 Точки

Нужда от съвет, за следваща стъпка

Здравейте, записан съм online в Януарския курс Programing Basics, тък като изпита е чак след месец, а аз вече изреших всички стари изпити искам съвет, какво да правя през останалото време, дали да започна предварително да гледам видеа от старите курсове на Programming Fundamentals или да гледам този, който върви в момента, да търся още задачи от basics или да прегледам вече решените за оптимизация на кода евентуално или нещо друго? Благодаря Предварително!

Тагове:
1
Programming Basics 07/02/2018 11:56:52
inser7 avatar inser7 221 Точки

Здравей колега,

продължавай напред с TechModule,както те съветват и другите колеги,защото нагоре нещата стават доста по-трудни и за по-кратко време.Колкото повече кодиш и учиш нови неща,толкова ще ти е по-лесно в другите курсове!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.