Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

y.hristov avatar y.hristov 0 Точки

Малко помощ относно Java SE Development Kit

Здравейте на всички,

Не знам дали темата м и е за тук  но ще се опитам на кратко да опиша проблема и дано някой може да ми помогне.

Реших да се запиша за курса Programming Basics with Java и разгледах материали от предишни курсове с цел да разбера какво ще ми е необходимо. Свалих и инсталирах програмата IntelliJ IDEA според ръководството което е предоставено. Но с програмата Java SE Development Kit срещнах трудност от тази гледна точка че в сайта на Oracle окривим версия само за 64 bit компютри и нищо за 32 bit какъвто софтуер на мен в действителност ми е необходим. Въпреки това опитах да сваля версията за 64 bit компютри но както и очаквах нещата не се случиха.

Искам да разбера има версия Java SE Development Kit за 32 bit компютри и къде бих могъл да я намеря. Или ще е необходимо да си закупя нов компютър.

Благодаря на всички за отделеното им ценно време

С Приятелски Поздрави

 

 

 

 

Тагове:
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.