Loading...
vikirina avatar vikirina 3 Точки

Може ли някой да ме насочи какво да запиша при успешно преминал изпит по Java Basic ? Виждам , че има т.нар. Tech Module от януари . Него ли трябва да запиша , макар да ми се струва , че започва със C# ? Може ли да се запише направо Tech Module 4.0 / визирам Technologies Fundamentals/ ? Добре ли е да мина и Basic-a на друг език , преди да запиша Tech Module?

0
29/10/2018 18:31:14
VasilK avatar VasilK 40 Точки

Скачай в Tech Modula на друг език ще решаваш същите задачи както с Java. Нищо ново освен специфичния синтаксис. Мисля че е по важно да развиеш логическо мислене с все по трудни задачи от колкото да можеш да напишеш if state и loop на 4 езика. Моето разбиране е че първо е добре да усвоиш един език след което много по лесно ще хванеш всеки следващ. Освен това понататък в Java имаш и Java Script модул, един от двата. Тъй че можеш лесно да покриеш и JS. 

0
29/10/2018 20:58:57
vikirina avatar vikirina 3 Точки

Благодаря ти !

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

В новия тех модул вече можеш да си избираш на кой език да го караш. wink

0
VasilK avatar VasilK 40 Точки

Vikirina, видях че си заковала изпита. Предполага си по уверена за Tech Module.

 

0
vikirina avatar vikirina 3 Точки

Чакам го с нетърпение ! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.