Софтуерно Инженерство
Loading...
G.Srebar avatar G.Srebar 0 Точки

Въпрос?

Има ли някъде информация с това какви са препоръчителните характеристики на компютъра ми за да може да не се счупи и блокира нещо докато пиша предстоящите програми и тн с pycharm? И ако са ми малко по-ниски от препоръчителните, фатално ли е ?

Тагове:
0
grishko0o avatar grishko0o 33 Точки

Здравей, 

когато търся минимални изисквания и/или характеристики за инсталация пробвам с името на програмата и prerequisite в google. Може да е полезно и ако се търси за други програми, а за chram.a дава минимални : 

RAM - 4 GB, Disk space 2.5 GB and another 1 GB for caches, Monitor resolution 1024x768, Operating system

Officially released 64-bit versions of the following: Microsoft Windows 7 SP1 or later, macOS 10.11 or later, Any Linux distribution that supports Gnome, KDE, or Unity DE, Pre-release versions are not supported. 

Според мен самите минимални изисквания за инсталация показват какво трябва, за да няма проблеми/чупене. Най-добре пробвай, как ще е ако не са. Ако за момента характеристиките са по-слаби може да се пробва online да се пише например в : 

или command line : https://realpython.com/installing-python/ . 

Поздрави

0
18/01/2020 19:04:44