Loading...
profesora avatar profesora 0 Точки

Гледане на видеа в отворени курсове с изтекъл срок на записване

Привет

Когато вляза в някой от архивните отворени курсове с безплатно обучение и се опитам да гледам видео системата ми казва, че срока за курса е изтекъл. Има ли някакъв вариант да гледам видеата, от тези курсове.

Благодаря

Тагове:
0
Общи приказки
ktrajkov avatar ktrajkov 4 Точки

Сигурно има, ако си платил "безплатното обучение". 

0
profesora avatar profesora 0 Точки

ще очаквам по конкретен отговор

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Има начин. Ти какво точно искаш да гледаш?

0
profesora avatar profesora 0 Точки

Например този курс :
https://softuni.bg/trainings/1356/business-skills-for-developers-may-2016

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Ами аз го отварям, но съм студент на Софтуни. А ти ако не си, може това да е причината.

0
profesora avatar profesora 0 Точки

Да ако си студент имаш достъп до всичко, но отворените курсове мислех че са отворени и безплатни за сички и не знам как да достъпя ресурсите от този курс

0
hunter333 avatar hunter333 1 Точки

Не знам как стоят нещата с платените курсове, но безплатните се качват в канала на softuni в YouTube. Така че най-лесно ще ти е там да си намериш лекцията, която те интересува.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.