Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Innos avatar Innos 419 Точки

Удължение на сроковете за домашните

Колеги, чухме Ви съображенията за срока на домашните и затова правя тази тема за официална информация.

Увеличаваме срока на всички домашни в JavaScript Fundamentals курса на 7 дена, специфично за хората които са online и главно могат да отделят съботите и неделите срока от 5 дена се падаше доста неприятен, затова го променяме. Разбира се ако имате възможност ги правете в същият ден за да не Ви се натрупват.

5
JavaScript Fundamentals 21/09/2016 23:55:51
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

А това само за JS курсовете ли важи, или глобално за SoftUni ?

Питам, защото аз съм online в Programming Fundamentals.

0
Innos avatar Innos 419 Точки

Само за JavaScript курсовете е тази тема, редактирах поста за повече яснота.

0
21/09/2016 15:33:18
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

ОК.

Благодаря!

0
KrasimirTerziev avatar KrasimirTerziev 3 Точки

Judge не показва резултат. 14:32:30 26.09.2016 е часът в който качих решение и все още чакам за отговор.

0
Innos avatar Innos 419 Точки

Имаше проблеми със service-a който обработва решенията, вече е оправен и обработва submission-и, скоро трябва да навакса.

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Да не вдигам нова тема: И другите два курса от модула ли ще са с judge домашни/изпити?

1
Innos avatar Innos 419 Точки

Ще се опитаме да автоматизираме колкото е възможно повече от задачите да са в Judge, работи се за автоматизирането и на някой от по сложните задачи в JS Advanced и JS Apps. Не мога да Ви гарантирам че всички задачи ще са в Judge, но ще се опитаме поне 80% да са там.

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Това е значителна промяна от преди и в доста по-добра посока. Поздравления.

0
StefanMarinov avatar StefanMarinov 8 Точки

Имах проблем с компа, вчера си инсталирах всичко нужно и чак сега почвам да уча от първата тема, да разбирам ли, че задачите, които качвам няма да ми бъдат зачетени, ако ги карам подред едва ли ще се впиша в срока за някоя тема? И накрая няма да имам нищо от тези 15 %? В екипния проект също мисля да не се записвам, защото чак сега почвам да уча. И в крайна сметка ще трябва да разчитам единствено на изпита за оценката. Онлайн съм и ако е така както си мисля - съм прецакан.

0
Tanyo avatar Tanyo 152 Точки

Тук срока (05.10) май е объркан : https://judge.softuni.bg/Contests/313 

Съдя по това, че е лекцията за това упражнение е на 29.10, а нейния срок е до 06.10

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.