Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Безплатни курсове по програмиране в 38 града

Колеги, сигурно вече сте разбрали, че СофтУни обяви

Нова кампания за безплатни курсове по
програмиране за начинещи из цяла България в 38 града

Включихме и по-малки градове като Дупница, Ботевград, Карлово и Силистра. Очакваме да успеем да покажем какво е програмиране на поне 5000 души и поне 700-800 от тях да успеем да запалим трайно по програмирането. Аз вярвам, че това е светъл проект за България и за дигителното образование. Обученията ще се проведат в присъствена форма в следните градове и онлайн от всякъде другаде:

София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, Стара Загора, Сливен, Добрич, Плевен, Благоевград, Велико Търново, Хасково, Шумен, Враца, Кюстендил, Горна Оряховица, Видин, Кърджали, Габрово, Търговище, Перник, Пазарджик, Казанлък, Асеновград, Монтана, Димитровград, Ловеч, Дупница, Петрич, Смолян, Самоков, Сопот, Ботевград, Троян, Ямбол, Разград, Силистра и Свищов

Този път се забавихме повече, не избързахме, планирахме много внимателно, проверявахме много сериозно лекторите и учебните зали (даже ще ги посетим всичките на живо) и мога да гарантирам, че курсовете ще се проведат с топ качество. Лекторите този път са много силни, и като технически умения и като преподаватеслки качества. Изпитвали сме ги в продължение 3 седмици, имаше процес на отсяване, проверявахме ги как пишат код и как обясняват учебния материал.

Да пожелаем успех на тази позитивна кампания за изграждане на coding skills у хиляди млади хора.Подробна информация за проекта съм публикувал в моя блог:

Светлин Наков: безплатни курсове по
програмиране в 38 града от октомври 2017

Дори да отнесем закачки, подигравки или злобни коментари относно този проект, аз съм убеден, че правим добро дело за обществото и за образованието и за ИТ индустрията. Аз вярвам в този проект и ще продължавам да го развивам и разраствам. Неслучайно с него миналата година спечелихме наградата на БАИТ за образование.

Наков

8
Общи приказки 17/09/2017 21:11:13
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Добавяме още 4 града: Ямбол, Разград, Силистра и Свищов. И така градовете стават общо 38.

0
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

До коя дата трябва да получа имейл със съобщението дали съм приет в присъствена форма на курса ProgrammingBasics with C#???

-1
eva.svilarova avatar eva.svilarova SoftUni Team 10 Точки

Здравейте,

Имейлите са изпратени. Записани сте за обучението. Получихте ли информацията, която изпратихме?

1
IlianStefanov2003 avatar IlianStefanov2003 -7 Точки

http://prntscr.com/ght8sx

Получих това-това ли трябваше да получа?????

0
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

В DevBg има много програмисти с дългогодишен опит и според мен е ясно, че подобни инициативи ще бъдат посрещнати с присмех от някои от тях. Това, което не може да се промени, трябва да се приеме. Да не забравяме и фактите, че това е българскa dev група, проектите нямат нищо общо с тях, а много от членуващите в групата са там, за да си начешат езиците, и да се посмеят за сметка на трето лице/институция.

Моята формула за справяне със ситуацията е - отговори на иронията с ирония. :)

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.