Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cvetomirG avatar cvetomirG 132 Точки

Ваучер за хостинг в PHP Web модула спрямо ваучерите за хостинг в тех модула

Здравейте, някой може ли да обясни нещо. В тех модула Януари месец ( предполагам след това и другите получават ) получихме 3 месеца безплатен хостинг от суперхостинг ( под формата на ваучер ).

В PHP модула нямаме никакъв хостинг ваучер, а ще пишем 4 месеца само PHP, докато в тех модула има точно 2 лекции за PHP. Това някакво организационно недомисляние ли е, защото наистина не виждам смисъл. Лекторите постоянно ни говорят за "нашите спонсори" от суперхостинг, извинете но те може са спонсори на софтуни, а не на нас. Все пак заплащаме 390 лева,а пък суперхостинг не виждам как спонсорират каквото и да било в PHP курса.

Не може ли да се измисли нещо поне за втория модул, където ще работим със Symfony, не съм за 3 лева на месец, но въпроса е принципен, и ми се вижда no sense да имаме ваучер в тех модула, където PHP се учи от 4 месеца точно с 2 лекции, а пък в PHP WEB нямаме нищо, при положение, че суперхостинг само могат да спечелят от подобен хостинг ваучер, за пример аз от 3-те месеца си доплатих за 1 година след като изтече ваучера.

 

 

2
Въпроси за SoftUni 28/09/2017 15:48:15
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще опитам да осигуря хостинг. До тогава разгледайте Heroku: безплатно, надеждно, ползва се от цял свят.

Наков

1
28/09/2017 16:09:47
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.