Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

i.petkow avatar i.petkow -1 Точки

JavaScript Basics - дати за изпита

Здравейте, 
преди да кандидатсвам за стартиралия онзи ден курс по JavaScript Basics, в описанието на курса беше написано, че изпита ще се проведе на 8-ми Април. Днес влизам в профила си и гледам, че изпита е на 15-ти Април.

Извинявам се, но това е малко несериозно, понеже всеки човек си прави планове дали може да запише даден курс и да се яви на крайния изпит. Както и да е, не за първи път се случва това в СофтУни :( ....

Видях, че Март месец започват нови курсове по Basics, но няма с JavaScript. Въпросът ми, мога ли сега да си карам курса по JavaScript и след това да се явя на изпит с тези, които ще са стартирали през Март месец, като разбира се, ще си заплатя таксата за изпита за текущото издание на курса? :)

Тагове:
-1
Programming Basics
delian1914 avatar delian1914 99 Точки

Понеже администрацията не ти отговаря.

Можеш да се явиш на който и да е Basics изпит и да го решиш на който и да е език от тези, които се изучават C#; C++; JS; Java; PHP; Pyton по твой избор.

По повод таксата ако си платил настоящият си изпит то администрацията ще я прехвърли към следващият, но трябва да се свържеш с тях.

Поздрави!

 

 

0
05/02/2018 12:33:38
dkunev avatar dkunev SoftUni Team 512 Точки

Здравейте i.petkow,

Променихме датата за изпит, тъй като 8-ми април е Великден. Не смятаме, че е уместно да се проведе изпит тогава, предвид празника. Разбирам, че се правят планове, но го съобразихме възможно най-рано (2 месеца преди това). На абсолютно всяко издание на Programming Basics присъстват C#, Java. Понякога пускаме JavaScript, Php, C++, Python. Платената такса, може да се прехвърли, затова Ви съветвам да напишете имейл или да се обадите на контактите посочени с сайта, за да може колегите да съдействат.

Поздрави,

Митко

0
05/02/2018 12:57:26
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.