Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

scinetic avatar scinetic 40 Точки

Какво става след невзета поправка по Php Basics?

Здравейте, не отидох на изпита по php basics, защото не бях подготвен, а утре мисля и да не отида на поправката по php basics, по същата причина. Не мога да съумея да ползвам функции в сложни задачи, а без функции се оплитам в самите задачи и нищо не мога да направя.

Въпроса ми е какво става, ако съм с 1 невзет изпит? Ще имам ли шанс за по-нататъчни поправки?

Тагове:
0
PHP Web Development Basics 04/09/2014 21:51:56
vladislav_hadzhiyski avatar vladislav_hadzhiyski 66 Точки

Тази подробност я има описана в мейла, който всеки е получил за поправителната сесия!

... Можете да продължите в ниво #2 и с ЕДИН невзет изпит, за да се борите за сертификат за професия, но диплома за софтуерен инженер (след 6-те нива) ще издадем само на тези, които са си взели всички изпити. Ако имате повече от един невзет изпит, можете да презапишете ниво #1 и да си вземете изпитите със студентите от втория випуск. ...
1
scinetic avatar scinetic 40 Точки

А може ли да вземем всичките нива и накрая да повторим изпита, който не сме успели да вземем?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

 scinetic, Попитах и от екипът ми отговориха, че можеш да се явяваш на изпита, който не си взел - със следващите випуски, било то на редовен такъв или на поправка - като предварително е хубаво да известиш ако имаш такова намерение :)

4
05/09/2014 11:38:23
Kaloyan777 avatar Kaloyan777 17 Точки

Да презапиша нивото означава ли да заплатя отново таксата за съответната форма на обучение?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.