Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
scinetic avatar scinetic 40 Точки

Какво става след невзета поправка по Php Basics?

Здравейте, не отидох на изпита по php basics, защото не бях подготвен, а утре мисля и да не отида на поправката по php basics, по същата причина. Не мога да съумея да ползвам функции в сложни задачи, а без функции се оплитам в самите задачи и нищо не мога да направя.

Въпроса ми е какво става, ако съм с 1 невзет изпит? Ще имам ли шанс за по-нататъчни поправки?

Тагове:
0
PHP Web Development Basics 04/09/2014 21:51:56
vladislav_hadzhiyski avatar vladislav_hadzhiyski 66 Точки

Тази подробност я има описана в мейла, който всеки е получил за поправителната сесия!

... Можете да продължите в ниво #2 и с ЕДИН невзет изпит, за да се борите за сертификат за професия, но диплома за софтуерен инженер (след 6-те нива) ще издадем само на тези, които са си взели всички изпити. Ако имате повече от един невзет изпит, можете да презапишете ниво #1 и да си вземете изпитите със студентите от втория випуск. ...
1
scinetic avatar scinetic 40 Точки

А може ли да вземем всичките нива и накрая да повторим изпита, който не сме успели да вземем?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1548 Точки

scinetic, Попитах и от екипът ми отговориха, че можеш да се явяваш на изпита, който не си взел - със следващите випуски, било то на редовен такъв или на поправка - като предварително е хубаво да известиш ако имаш такова намерение :)

4
05/09/2014 11:38:23
Kaloyan777 avatar Kaloyan777 17 Точки

Да презапиша нивото означава ли да заплатя отново таксата за съответната форма на обучение?

0