Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

samuanne avatar samuanne 6 Точки

[Technical Issue] Java Basics - Големина на домашна работа

Здравейте,

става въпрос за домашно №3 Java-Loops-Methods-Classes-Homework. За последната задача с ексел таблицата, ползвам външна библиотека която е доста голяма, като крайният резултат на архива ми се получава 11Мб, a максимума е 8Мб. Ще може ли отново да се увеличи максималният размер за домашни.

 

Мерси и поздрави!

Тагове:
0
Java Advanced 11/09/2014 14:52:34
Gleomit avatar Gleomit 29 Точки

Здравей! Ползваш Apache POI, нали? Мога да ти препоръчам SmartXLS, която за задачата с Excel върши работа и е ~3MB. :)

1
samuanne avatar samuanne 6 Точки

Дам Apahce POI. Ще видя какво ще ми отговорят и ако трябва ще мина на твоето предложение. Между другото с Apache кодът ми излезна доста къс, около 50 реда. При теб как е ?

0
Gleomit avatar Gleomit 29 Точки

При мен е 70 реда кодът.

0
Pavel_R avatar Pavel_R 57 Точки

Здравей. И аз използвах Apache POI. Сигурен ли си, че не си сложил излишни jar файлове от библиотеката, аз направих задачата като ползвах само 2 които са общо 3мб. (dom4j-1.6.1 и xmlbeans-2.4.0).

0
samuanne avatar samuanne 6 Точки

Да и аз ги имам тези jar-ове, но като махна излишните при компилиране изплува купища exception-и за missing classes  и тн...
Сега ще сваля твоите jar-ове от нета и ще видя как е с тях. Ако не стане с тях ще може ли да ми ги пратиш. Мерси :)

0
Pavel_R avatar Pavel_R 57 Точки

Да разбира се няма проблем

0
samuanne avatar samuanne 6 Точки

Проблемът е следният, ползвам класовете XSSFCell, XSSFRow, XSSFSheet, XSSFWorkbook тоест тези jar-ове не мога да ги махна

ExcelReader.

 

EDIT: Както и да е, колегите от СофтУни увеличига размера за домашното.

Мерси!

0
11/09/2014 14:10:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.