Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ralica9 avatar ralica9 0 Точки

Помощ за live boot

Здравейте,

Направих си флашка с Ubuntu. Когато я сложа на лаптопа (MSI GE60) и натисна f11, за да буутна от флашката ми излиза Enter password. Така е и при BIOS-а. Четох, но не ми помогна.

Лек ден и благодаря предварително!

Тагове:
0
Общи приказки
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

значи BIOS-а ти е защитена с парола... единственно можеш да пробваш да вадиш CMOS батерийката от дънната платка за половин час и после пак да пробваш дали все още ти иска парола (не винаги работи!)

0
08/01/2019 20:56:10
ralica9 avatar ralica9 0 Точки

Благодаря за отговора! Има ли друг начин?

0
AlucardDracula avatar AlucardDracula 416 Точки

освен да изпратиш лаптопа в сервиз, няма друг smiley

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.