Loading...
svetivdim avatar svetivdim 0 Точки

Задачи Speed Info ,World Swimming Record ,Scholarship

Здравейте на всички.Някой от вас има ли решенията на тези три задачи от Упражнение №8 от курса Programming basic with java.Знам,че молбата ми е малко нахална,но нямах време да ги разпиша.Благодаря ви предварително.Лек и успешен ден

Тагове:
0
Programming Basics
damesova avatar damesova 203 Точки

 

SpeedInfo - ТУК.

WorldSwimmingRecord - ТУК.

Стипендиите - ТУК.

:)

0
svetivdim avatar svetivdim 0 Точки

Благодаря ти за пореден път:):):)Кажи ми как мога да се реванширам:):):)

0
damesova avatar damesova 203 Точки

Еее... ти пък ... :) Споко... 

Просто, когато ти е по силите, ще помогнеш на някой друг. 

0
kerim.nizamov avatar kerim.nizamov 7 Точки

По принцип ги има решенията, но с това "нямах време да ги разпиша" програмист не се става.Аз също нямам време да ги разписвам , защото работя "24/7". По този начин в тех модула ти давам гаранция , че ще се откажеш , защото там времето ще ти е още по малко.Аз лично вечер от 22.00 до 01.00 ч., 02.00 ч. Гледам лекциите или решавам задачи, така че време явно има само желание трябва. Форума не е за предоставяне на готов код и само да го минеш през джъджа , а за помощ някъде където се затрудняваш.Не го приемай като упрек :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.