Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivanz90 avatar ivanz90 2 Точки

Лекциите на живо не зареждат от както сайта беше DDoS-нат

Заглавието.

Сменихте нещо на системата и от тогава като цъкам на лайв бутона не ми зарежда нищо освен бял екран.

http://prntscr.com/poe3ey

От дясно мога да си избирам стаята от Slido  за въпросите и до там, видео не зарежда.

Същото е през хром, интернет експлорер и дори на телефорна ми.

Та въпроса ми е ако някой има подобни проблеми да сподели как ги е оправил.

Трябва ли ми някакъв адд-он за браузъра за да тръгват отново лекциите или нещо подобно.

Гледам лекциите от клипчетата след това защото нямам друг избор, но бих искал да ги гледам на живо когато имам тази възмойност.

Акаунта ми е "ivanz90",  ако имам проблеми с достъпа заради права в акаунта, ще се радвам някой от текническия отдел на сайта да провери.

Благодаря ви!

Тагове:
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Изтрий си кеша на браузера и ползвай основно Chrome, за да гледаш.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.