Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Годишни 'СофтУни' номинации

Наближават празници (казано с други думи - почивни дни). Годината си отива, а тя остави зад себе си някаква история.

Предлагам в този смисъл да си направим Годишни СофтУни номинации в различни категории. Как смятам да протече конкурса? Ще дам начало с някакви категории и всеки може да гласува за някого/нещо в тази категория. Коледното парти е на 20ти и ако победител в някоя категория е човек и присъства на въпросното парти, предлагам да съберем on-the-fly пари и по време на партито да му купим нещо - пиене, ядене, някоя флинтифлюшка или нещо тематично с номинацията. Или по някакъв друг начин да го изненадаме (изотзадзе :D).

Моите предложения за категории са следните (чувствайте се свободни да добавяте още):

- SoftUni активист на годината (за дейно участие, организация и/или излагация на най-много събития)

- Тема на годината (за най-безсмислена тема във форума, като още се колебая кой е моят фаворит)

- Master yoda (за най-добър лектор)

- SoftUni party hero (за душа на компанията)

- Stand-up comedian (за най-много излагация по време на водене на лекция, пред камерата, на подиума или по някакъв друг начин)

- SoftUni Hater (няма нужда от описание)

- Competitor (за най-голям прогрес от началото на обучението до сега /професионален, учебен, личен../)

- Спамер на годината (за най-много спам, най-вече по форума, но ако някой ви е спамил много и на лично, може да се класира)

 

Пишете като отговори/коментари вашите номинации. Ще изчакам няколко отговора преди да дам моите предложения :D

 

----

EDIT:

По предложения от постовете добавяме и следните категории:

Най-голям идиот (добавена от Евгени Точев)
Най-полезни коментари (добавена от Никола Николов)
Master Yoda Junior (добавена от Юлия Тенинчева)
Social-Inquisitive - най-много посетени конференции (добавена от Юлия Тенинчева)
Най-добър съотборник (добавена от Юлия Тенинчева)
Best Teamwork - по-възможност не гласувайте за вашите (добавена от Юлия Тенинчева)
Best Assistant (добавена от Юлия Тенинчева)
Поспаланко на годината - за спане по време на лекции (добавена от Юлия Тенинчева)
Хелпър на годината (добавена от Александър Михайлов)
SoftUni zombie - за човекът, прекарал най-много време в СофтУни (добавена от Росен Крумов)

Цялостен принос към СофтУни (добавена от bsdemon)

24
Общи приказки 19/12/2014 16:17:19
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Роял, като започнем с това, че съм ти фенка, искам да те номинирам в категорията Hater :D Не, че думата е точно описание на това, което искам да кажа, но определено СофтУни понесоха много критики от теб тази година. Може би по-точната дума е Критикар на годината ;)

За Активист предлагам Яна (Jabalka).

6
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Aa, супер тема, според мен една "грамотичка/сертификатче" би било по-готина награда от нещо материално.

Надявам се никой да не се обиди на номинациите ми, не всички категории са напълно положителни все пак :)

- SoftUni активист на годината - Яна Славчева (jabalka) - не знам колко събития има организирани през цялата година, но мисля, че не мога да си ги преброя на пръстите :)

Тема на годината - за момента не мога да си измисля фаворит, толкова много кал видях, че не мога да преценя, коя е "най-мръсната тема" :D

Master yoda - Мисля, че много хора ще се съгласят с мен, че мастърът си е един и той е Светлин Наков (nakov).

- SoftUni party hero - Тук ще номинирам по лични симпатии - Юлиян Костов (iuli1478) - много се напихме на първия конф с черен афтършок.

- Stand-up comedian - Предстои да го впиша, не съм бил свидетел на много такива изцепки.

- SoftUni Hater - Иван Йонков (Royal) - сигурен съм, че си разплакал поне един човек във форума :D

- Competitor - Валери Христов (Valleri) - Със сигурност има и доста други такива случаи, но той е човек, който за няколко месеца от нулата на програмирането вече е на доста добро ниво и работи в диамантен партньор :)

- Спамер на годината - Иван Йонков (Royal)  - Това е в положителния смисъл, от доста време не съм попадал на техническа тема, в която да няма поне 10 реда описателен коментар.

 

10
18/12/2014 15:17:55
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Едва ли ще се превърне в нещо официално, така че грамотитие освен да си ги изпринтирам на принтера :) Всъщност може да го направя. Не е никак лоша идея. Ще е забавно :)

2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Да, един бърз дизайн на фотошоп (вече щях да съм направил, но нямам на тази машина), принтиш ги и на партито се снимаш с победителите за спомен с листчето в ръце :D 

И категория, която спечелиш ти - ще си направиш селфи и така :D

1
18/12/2014 17:30:42
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

И аз съм на машина без фотошоп. Един бърз GIMP и така... :D

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Ааа, сетих се за още един достоен претендент за категория Hater, този път в истинския смисъл на думата: nickpanaiotov

Мисля, че не би се обидил, дори би гласувал за себе си :D |,,|

3
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Хайде, както обещах няколко номинации и от мен:

- SoftUni активист на годината - Яна Славчева (jabalka)

- Master yoda - тук ще разчупя малко стереотипа :) - Николай Банкин (nikbikbank)

- SoftUni party hero - за черния афтършок си имам друга номинация, но няма да я споменавам :D. За сметка на това гласът ми ще отиде при Евгени Точев (evgeni.tochev)

- Competitor - Евстати Зарков (evstati.zarkov)

6
zontak avatar zontak 457 Точки

- SoftUni Hater - Samuil.Petrow!

- Master Yoda - Vladi Georgiev!

- SoftUni активист на годината - Yana Slavcheva!

- Спамер на годината - Royal!

- Най-лош модератор - Samuil.Petrow!

-4
18/12/2014 16:44:00
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Братле, нещо ти куца сериозно, ако искаш да ме заместиш? :D

12
jabalka avatar jabalka 960 Точки

СофтУни Hater - поощряваща награда си просиш май :):):), Zontak :)

2
19/12/2014 20:13:58
zontak avatar zontak 457 Точки

Yanche.. ;d 100 прайс тей.. ;д Дай я на заслужилия Самуил ;д Аз съм добро момче ;д Това, че смешниците които му се радват ми дават минуси не значи че съм лош ;д

-1
19/12/2014 20:20:39
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Тук вече съм по-съгласен. +1 имаш :D

2
18/12/2014 16:38:56
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ще се хейтим докрай за номинацията! :D

3
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Важното е да не я даваме на никой друг :D

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Аз номинирам целия първи випуск или така наречените бета тестери, за цялостен принос към SoftUnilaughing
Наградата задължително трябва да е с алкохолно съдържание и аз се наемам с тежката задача да я приема и консумирам.

Другата награда естествено трябва да е за Gosho, Pesho и Nakov, вече и на сън ги споменавам. За тях обаче още обмислям в коя категория да ги номинирам. Наградата трябва да е една песнопойка от Наков и може да я получи Nakov плюс изпълнение на живо :) след като сме консумирали наградата от предходната категория laughing

14
evgeni.tochev avatar evgeni.tochev 12 Точки

Номинация за Най-голям идиот няма ли ? 

- Stand-up comedian  - номинирам Николай Банкин :) ( нищо лично ) 

-  SoftUni Hater  - определено   Иван Йонков (Royal) 

2
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Ще го приема лично - внимавай !! :D

3
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Master yoda - Ангел Георгиев! Въобще той може да се класира за много положителни класации.

Най-полезни коментари - RoYaL

3
Plami avatar Plami 373 Точки

Да взема да изкажа и моите номинации ;)

Master yoda - гласувам за Ники Банкин (nikbikbank), тъй като съм го виждала в действие и пределено цепи мрака :D

SoftUni Hater и Спамер на годината - иии наградата и за двете категории определено е за Ванката (Royal). Просто не мисля, че може някой да му е конкуренция

Competitor - Евстати Зарков (evstati.zarkov)

За другите номинации трябва да помисля и да направя някоя програмка за проучване на общественото мнение :D

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.