Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

xezzy avatar xezzy 27 Точки

Намаление в laptop.bg и въпрос относно приема.

Здравейте,

Бях дочул в една лекция на Наков, че имало някакво намаление за студенти на СофтУни за лаптопите на лаптоп.бг . Някой би ли споделил повечко информация (изисквания за намалението, колко е намалението и т.н.) ? Едит:(видях вече, че е само за Lenovo)

Вторият ми въпрос е дали може да се кандидатства в СофтУни с резултат от вече направен изпит за нулево ниво или за всеки прием трябва да се прави изпит отново? Тоест, ако аз сега си направя изпита на 24 април и резултатът е достатъчно висок, мога ли да предпочета да изчакам и да започна Ниво #1 Септември месец, или там когато започва следващото Ниво #1 :D ? Това го бях чел, че е възможно в условията в началото като кандидатствах, но не съм убеден какво точно прочетох, а и имам наблюдения, че са малко "outdated" тези условия, тъй като там пишеше, че е задължително CV и мотивационно писмо, за да кандидатсваш за нулево ниво, а явно не е. :D

0
Въпроси за SoftUni 25/02/2015 10:26:44
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей колега!
Ще те посъветвам да се свържеш с екипа на СофтУни относно вторият ти въпрос, но мисля че можеш да кандидатстваш с старата си оценка, просто трябва да се запишеш и за следващия подготвителен курс за когато искаш да ти е приема за Ниво 1.Но все пак попитай екипа.

Поздрави!

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

на имейла, който сте посочили в кандидатурата Ви, ще Ви изпратях код за остъпка (5%).

Относно втория Ви въпрос: може да се явите на приемен изпит и да не се записвате веднага за СофтУни (ако сте минали успешно изпита), а да се запишете със следващия випуск. Т.е. оценката Ви се признава и не е нужно да се явявате на изпита отново. Само трябва да ни пишете имейл (info@softuni.bg), за да Ви пратим линк към плащането на Ниво #1 и да си запишем за курсовете.

CV-то и мотивационното писмо не са задължителни при кандидатстването Ви в СофтУни. Ако имате желание може да ги пратите (трябва да бъдат на английски език).

2
xezzy avatar xezzy 27 Точки

Благодаря за изчерпателния отговор! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.