Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Ще се мести ли СофтУни (отново)?

Здравейте,

дочух от тук и там, че ще се местим след около 6 месеца? Това вярно ли е? Както винаги нещата се разбират от кафета, коридори, почивки и подобни неща, няма да го разберем от СофтУни. За това питам, за да се знае на 100% вярно ли е или не.

Ще се радвам някой от екипа на СофтУни да отговори.

3
Въпроси за SoftUni
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

За година-две напред не планираме преместване. На сегашното място до Интерпред имаме възможност за 3 зали, дори и за повече, което ще поеме разрастването поне за година напред.

Ако в Тех парка ни предложат много по-хубава база за без пари, може и да се замислим. До сега не сме получавали конкретно предложение.

15
quickben avatar quickben 966 Точки

Слуховете идват от там, че президента(нарочно с малки букви) покани СофтУни да се премести в TechPark-a мисля, че се казваше когато отвори след някакъв период.

hashtags-a са много добри ахаххаха 

6
14/03/2015 18:53:12
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Малките букви ROCKS!

1
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

То това е ясно, но така ли е, не е ли?

0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Не мисля, че е решено окончателно все още. Всички видяхме колко време не беше ясен въпросът с местенето на сегашното място. Но съм сигурен, че когато всичко е ясно, ще стигне до всеки, дали чрез форума или на лекциите ще казват не би имало толкова голямо значение според мен. Не бих предположил, че ще ни оставят сами да разбираме за това в последния момент... Дано да съм прав.

0
14/03/2015 22:01:11
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Ако СофтУни вземат крайно решение, че ще се местят отново един ден ще излязат с официално изявление по въпроса на време както предния път. Съветвам те да не се доверяваш на слухове от тук и от там, защото кой какво чул, кой какво разбрал (или кой какво си е измислил) го има на всякъде.

2
quickben avatar quickben 966 Точки

Слухове слухове колко да са слухове след като президента официално е поканил СофтУни да се премести....

Слух е, че имам сестра....

За да сме коректни миналия път се каза по-време на лекция, че ще се мести просто неможеха да се ангажират със срок поради обясними причини, би трябвало когато има официална информация да се публикува на очевадно място.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

На никой не се доверявам, за това питам.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.