Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Al3xFx avatar Al3xFx 33 Точки

Основи на програмирането - 15 август

Здравейте, реших да помоля някой от вас за малко повече информация относно утре започващия курс - Основи на програмирането, тъй като не получих нито e-mail, нито ми вдигнаха на мобилния им телефон. Та, в колко часа трябва да съм на мястото? Какво трябва да нося? Трябва ли да си взимам лаптопа? И има ли нещо друго важно което трябва да знам? 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
IBraynov avatar IBraynov 74 Точки

Здрасти,

Ако искаш хубаво място, малко по-рано от стартиращия час на групата.

Носенето на лаптоп е препоръчително, но има и настолни машини, които също са на разположение за ползване, ако са свободни. Само не знам в новата "ground" зала дали има компютри...

Това е :)

Поздрави,

Иван

1
14/08/2015 15:04:15
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.