Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Направих малко изчисления като вкарах всички резултати в ексел таблица и пресметнах някои неща. Със Dublicate values премахнах всички резултати и бройки на тест userite които бяха: TestUserBate, Teodor92, VGeorgiev, nakov и Petya (ако има други вероятно резултатите няма да са напълно точни). 

  Брой хора Точки Макс резултат Средно точки
Exam 1 70 22 203 18  317
Exam 2 38 13 837 17  364
Exam 3 117 30 669 21  262
Exam 4 57 18 967 9 333
Exam 5 174 38 612 17 221
Exam 6 140 28 166 3 201
Exam 7 158 24820 1 157
Exam 8 152 22393 8 153
Общо 906 200 567  94        221.3

Процент на хората с максимален резултат: 10.38%
Update! 
Добавих и резултатите от последните 2 изпита. Забелязва се че средния брой точки падна от 255 на 221, явно последните 2 теста са били доста по трудни или накрая са отишли по неподговтените хора.

21
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Полезно. И ние се мъчим да правим подобни сметки, но мисля, че тряба да махнем нулите преди да усредняваме, защото те изкривяват резултатите. Интересува ни от хората, които са направили нещо, какво са направили. Интересува ни още броят шампиони (трябва да е близък като процент) и средният резултат (също трябва да е близък). Ще е трудна формулата за скалиране, но ще се постараем да е максимално честна.

4
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Здравейте,

За пръв път посетих Университета в събота и впечатленията ми са много положителни. Колегите, с които се запознах бяха приятелски настроени и много свежи.
Незнам защо, ама си мислех, че ще има надувки от сорта "аз съм C# гуру от 90-те и всеки, който не знае какво е LinQ (или нещо по замотано), няма право да ме заговаря".
За моя радост нямаше нищо подобно. Всички, с които разговарях бяха много свестни и приветливи хора, дори и тези, които бяха изкарали 500/500. Преди да влезна, докато чаках, се заприказвах с момчето от барчето и той ми каза, че сутринта пича, който поддържал мрежата си е заложил 2-те ръце, че нета няма да падне.
Дойде момента, когато отвориха вратите и се чу нещо от сорта "Wellcome to Hell". Имаше лек проблем, в едната част от залата, с Wi-Fi интернета ама набързо дадоха на всеки, който не може да се върже по един кабел. Тогава се сетих за пича от поддръжката на мрежата, дано не го закарат утре на някой хирург.
Задачите не бяха от най-зловещите, макар че имаше тънки моменти в условията, а задачата за рисуване по конзолата беше лесна, щом noob като мен изкара с 2-рия събмит 100/100.  Бях се подготвил да реша 3 задачи и ако ми остане време да се пробвам с другите, но нямах достатъчно време дори да разбера условието на 4-а, а на 5-а го сваханах, но пък нямаше да ми стигне времето за да сглобя цялото решение. Пооправих си предните 3 задачи, поне да имам 3 цялостно решени, отколкото 5 задачи наполовина или по-малко. На една от задачите така и не успях да мина един тестовете и се надявам след като минат изпитите да пуснат input/output данните, че още ме гложди, какво съм изтървал.
Като цяло съм много доволен от постния резултат 293, даже бях впечатлен от себе си, че съм 37 от 144 в класирането на тази група.

Пожелавам успех на колегите, които ще се явяват в понеделник и благодаря на екипа на СофтУни, за нещата които правят за нас.

10
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Да се чуди и мае човек, кой или какво те е наплашило така, че едва ли не колегите, с които ще се явиш на изпита ще са някакви надувковци... :D :D Дори и да са по-знаещи, няма значение - то си е до човека дали е надувко някакъв, или свестен тип... ;)

7
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Мен общо взето не ме бърка какъв си, с какво се занимаваш и на какво ниво си в работата си. Ако си се издигнал и си заслужил това място с труд - евала, ама има и такива, които някой ги пуска някъде и изкуствено си вдигат рейтинга в обществото, без покритие. Примери за такива бол.

Не си мисля в никакъв случай, особено сега вече, че колегите са от втория вид. Впечатленията ми са позитивни и ми е приятно да контактувам с хора, чието ниво на интелигентност е над средното, даже и доста над него. При такива хора този проблем с пренадуването, по мои впечатления, го няма.

Ако не съм бил достатъчно ясен, ето един от любимите ми цитати, на един мъдър човек, в който простичко се обснява защо съм си мислел, че може би ще има надувки.

"В наше време хората, които са наричани умни, лъжат другите прикривайки се с показна мъдрост. По тази причина те са по лоши от необразованите селяни. Необразованият човек се държи открито."

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Последно Джъджа кое зачита - най-добрия изпратен резултат или последния  ?

Вече, питах на първата страница на тази тема и отговорът беше, че се зачита най-добрия изпратен ризултат, което се потвърждава и на момента, по време на самия изпит... При инструткажа преди изпита обаче, Куртев нещо спомена, че се гледал само последния изпратен събмит...  Или поне имам някакъв такъв спомен, че каза нещо подобно, бях далеч и не можах да го чуя добре.... 

0
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Днес на изпита зачиташе най-добрия

2
petio.bs avatar petio.bs 50 Точки

Зачита се най - добрият резултат. Поне така е на примерния изпит.

2
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

Когато бях на изпит Teodor92 каза че се зачита последното изпратено решение.

0
tanija avatar tanija 60 Точки

АЗ съм доволно от представянето си на изпита днес, но можех и повече , яд ме е много че реших 5- та задача, но заради едно конвертиране неможах да я пусна. Нямам търпение да изязат решенията, да видя какво съм пропуснала. 

3
dentia avatar dentia 362 Точки

Свърши се!

Честито на печелившите и горе главата на недоволните - изпитите са през 4 месеца, а имаме живи примери, че едни от най-добре представилите се на този се явяват за втори път. smile

7
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.