Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки
Best Answer

Колеги, само да напомня, че е забранено изнансянето на информация относно задачите, до 14/04/2013 в 23:00. Всеки, който бъде хванат да изнася информация ще бъде дисквалифициран.

11
verito898 avatar verito898 265 Точки

Колеги и аз се обръщам  към тези които бяха и ще бъдат на днешния изпит ,особено начинаещите - как Ви се стори изпита , беше ли много труден (естествено без да се издават задачи или решения) ,достатъчно ли беше времето и също така стабилна ли беше интернет връзката ? Ще се радвам ако някой отговори :))
Поздрави и Успех !smile

0
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Според моето скромно мнение, изпитът беше по-лесен сравнение с примерните изпити за подготовка, които са от академията на Телерик. Ако можете да се справите с тях, този няма да ви бъде проблем. Ако пък леко се затруднявате на някой от тези примерни изпити, вероятно ще успеете да решите задачите от изпита на СофтУни ; )

Edit: При това има 18 човека с пълен брой точки, което вероятно потвърждава донякъде казаното.

6
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Еееее трябваше да има поне една много трудна за да може да се прави разликата между всички ! 

0
Dzhao avatar Dzhao 6 Точки

Един въпрос ме гложди. Един път ли може да изпратим решение към judge системата или както на тренировките, докато не получим 100 точки ?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Можеш на всеки 1-2 мин (зависи от настройката която са сложили) докато ти скимне ! 

2
ScreeM avatar ScreeM 19 Точки

Доколкото си спомням казаха на всеки 3мин.

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Джъжа, помни последния събмит или най-добрия събмит, който е донесъл най-много точки?

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Този с най-много точки! 

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Браво на всички с 500 точки, почваме вечерната група, дано да се похвалим и сега с толкова шампиони.

4
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Успех!

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки
Мен ми е чудно от тези 66 човека явили се днес има 19 с максимален резултат. Толкова ли бяха лесни или просто тези които са се явили са най-знаещите ?
0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

По-интересно е как ще се пресеят стипендиантите при толкова много хора с пълен брой точки, изглежда домашните и форумът ще си окажат влияние...

3
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ще видим! Дано няма голяма разлика в трудността на задачите !

0
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Това с домашните е интересен казус. Тези, които не са били на подготвителното ниво в каква позиция са?

0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Както и предполагах, дали са доста лесни задачи, за да може възможно повече хора да влязат.

 

Така като гледам резултатите ще трябва точно 500 точки за стипендия, което ако си онлайн е много по-лесно постижимо.

0
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Да, но за онлайн няма стипендии ;)

1
ZvetanIG avatar ZvetanIG 907 Точки
Онлайн студентите нямат право на стипендия.
0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Има впредвид тези, които на подготвителния курс са онлайн - за тях изпита е 100% от оценката. И те могат да се преместят присъствено за семестъра.

6
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Колеги, не си правете някакви прибързани заключения от само един изпит... Има още много изпити докрая, изобщо сме много далеч от каквато и да било обща картинка на общия среден резултат от всички изпити...


Мойте наблюдения над такива изпити са, че обикновено по-лесните задачи се падат на първите групи, а по-завъртяните на по-крайните дати, тъй като те са разполагали с повече време за подготовка... 

 

Така че не се кахърете с прибързани заключения, много хора има още да се яват докрая....

3
NikoKodjabashev avatar NikoKodjabashev 1 Точки

"Мойте наблюдения над такива изпити са, че обикновено по-лесните задачи се падат на първите групи, а по-завъртяните на по-крайните дати, тъй като те са разполагали с повече време за подготовка... "

Доста несправедливо ако наистина е така!

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Като се замислиш, не е чак толкова несправедливо, тъй като едните имат повече време за подготовка от други....

Освен това, всичко е много, много субективно... За едни хора, това което се води "трудно", може да се окаже "лесно"  и обратното.... На мен например задачата с печатането на Килимите ми се струва егати тегавинята, за други пък може да е егати лесното... Например и принтирането на Телеришкото лого всички се оплакват от него като тегаво, на мен пък ми беше лесно, може би просто извадих късмета от раз да се сетя за правината логика и зависимост... 

Така че "лесни" и "трудни" задачи са и  доста субективно понятие... Не ги мислете тези неща сега, събирайте си акъла за изпита..!!!!!! Накрая като минат всички задачи, тогава ще се коментира кое е лесно и кое не ..

5
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.