Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Teodor92 avatar Teodor92 579 Точки
Best Answer

Колеги, само да напомня, че е забранено изнансянето на информация относно задачите, до 14/04/2013 в 23:00. Всеки, който бъде хванат да изнася информация ще бъде дисквалифициран.

11
verito898 avatar verito898 270 Точки

Колеги и аз се обръщам  към тези които бяха и ще бъдат на днешния изпит ,особено начинаещите - как Ви се стори изпита , беше ли много труден (естествено без да се издават задачи или решения) ,достатъчно ли беше времето и също така стабилна ли беше интернет връзката ? Ще се радвам ако някой отговори :))
Поздрави и Успех !smile

0
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Според моето скромно мнение, изпитът беше по-лесен сравнение с примерните изпити за подготовка, които са от академията на Телерик. Ако можете да се справите с тях, този няма да ви бъде проблем. Ако пък леко се затруднявате на някой от тези примерни изпити, вероятно ще успеете да решите задачите от изпита на СофтУни ; )

Edit: При това има 18 човека с пълен брой точки, което вероятно потвърждава донякъде казаното.

6
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Еееее трябваше да има поне една много трудна за да може да се прави разликата между всички ! 

0
Dzhao avatar Dzhao 6 Точки

Един въпрос ме гложди. Един път ли може да изпратим решение към judge системата или както на тренировките, докато не получим 100 точки ?

0

Можеш на всеки 1-2 мин (зависи от настройката която са сложили) докато ти скимне ! 

2
ScreeM avatar ScreeM 19 Точки

Доколкото си спомням казаха на всеки 3мин.

1
Matrix avatar Matrix 1088 Точки

Джъжа, помни последния събмит или най-добрия събмит, който е донесъл най-много точки?

1

Този с най-много точки! 

1
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1549 Точки

Браво на всички с 500 точки, почваме вечерната група, дано да се похвалим и сега с толкова шампиони.

4

Успех!

0
Мен ми е чудно от тези 66 човека явили се днес има 19 с максимален резултат. Толкова ли бяха лесни или просто тези които са се явили са най-знаещите ?
0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1549 Точки

По-интересно е как ще се пресеят стипендиантите при толкова много хора с пълен брой точки, изглежда домашните и форумът ще си окажат влияние...

3

Ще видим! Дано няма голяма разлика в трудността на задачите !

0
lostm1nd avatar lostm1nd 121 Точки

Това с домашните е интересен казус. Тези, които не са били на подготвителното ниво в каква позиция са?

0
Tr00peR avatar Tr00peR 569 Точки

Както и предполагах, дали са доста лесни задачи, за да може възможно повече хора да влязат.

Така като гледам резултатите ще трябва точно 500 точки за стипендия, което ако си онлайн е много по-лесно постижимо.

0
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки

Да, но за онлайн няма стипендии ;)

1
ZvetanIG avatar ZvetanIG 917 Точки
Онлайн студентите нямат право на стипендия.
0
Yulia avatar Yulia 1342 Точки

Има впредвид тези, които на подготвителния курс са онлайн - за тях изпита е 100% от оценката. И те могат да се преместят присъствено за семестъра.

6

Колеги, не си правете някакви прибързани заключения от само един изпит... Има още много изпити докрая, изобщо сме много далеч от каквато и да било обща картинка на общия среден резултат от всички изпити...

Мойте наблюдения над такива изпити са, че обикновено по-лесните задачи се падат на първите групи, а по-завъртяните на по-крайните дати, тъй като те са разполагали с повече време за подготовка... 

Така че не се кахърете с прибързани заключения, много хора има още да се яват докрая....

3
NikoKodjabashev avatar NikoKodjabashev 1 Точки

"Мойте наблюдения над такива изпити са, че обикновено по-лесните задачи се падат на първите групи, а по-завъртяните на по-крайните дати, тъй като те са разполагали с повече време за подготовка... "

Доста несправедливо ако наистина е така!

1

Като се замислиш, не е чак толкова несправедливо, тъй като едните имат повече време за подготовка от други....

Освен това, всичко е много, много субективно... За едни хора, това което се води "трудно", може да се окаже "лесно"  и обратното.... На мен например задачата с печатането на Килимите ми се струва егати тегавинята, за други пък може да е егати лесното... Например и принтирането на Телеришкото лого всички се оплакват от него като тегаво, на мен пък ми беше лесно, може би просто извадих късмета от раз да се сетя за правината логика и зависимост... 

Така че "лесни" и "трудни" задачи са и  доста субективно понятие... Не ги мислете тези неща сега, събирайте си акъла за изпита..!!!!!! Накрая като минат всички задачи, тогава ще се коментира кое е лесно и кое не ..

5