Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hpenev avatar hpenev 0 Точки

Препоръчайте ми фирма за поддръжка на софтуер и хардуер

Здравейте можете ли да ми препоръчате фирма за компютърна подръжка ( в гр. София) на около 30 компютъра, файлов сървър, телефонна централа, cisco камера, ftp сървър и др. Много е важна бързата реакция и сериозността на фирмата.

В сайтовете и по телефона всички изглеждат добри, но искам да чуя и вашето мнение.

Тагове:
0
Хардуер
ivajla_s avatar ivajla_s 1 Точки

Звънни на 0882 355 316 Цветан Цветанов, Тъкс Бг се казва фирмата. Доста съвети ни дадоха как да оптимизираме работата и от Cisco рабира, дано да ти е полезен 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.