Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Mozez avatar Mozez 55 Точки

Имам една правена на Unity, недовършена от недостиг на време покрай многото други задачи.

0
Nikolay.Danev avatar Nikolay.Danev 1 Точки

Ще можеш ли да се свържеш с мен по скайп или имейл за да те попитам някои неща ?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Направете дискусията тук, че да може и другите да черпим информация :)

Иначе аз съм се занимавал професионално с това, не indie, само че игрите бяха браузърни без особена графика. Някои хора не ги възприемат за игри :)

3
Mozez avatar Mozez 55 Точки

Ами в такъв случай може и тук. Надявам се да мога да помогна :)

0
antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Аз също имам една на Джава, но не е нищо особено и има лек бъг, но трябва да пренапиша някой неща, за да го оправя обаче се не ми остава време. Ако мога да помогна с нещо казвай. Ето линкче - https://github.com/antonp321/JavaGameProject/tree/master/src/javagameproject

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.