Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tatyana avatar Tatyana 99 Точки

Проблем с изпратените домашни

По JavaScript съм предала вече 2 домашни, проверих на 4-ма колеги и сега влязох да проверявам второто домашно. 

Предполагам правите някакви промени по сайта - на мястото на предадените домашни стои надписа - "Нямате изпратено домашно" и съответно не могат да се проверяват чужди домашни.

Видях че положението е същото и за курса по КПК. Моля ви да направите всичко необходимо, за да предаваме и проверяваме домашни.

3
JavaScript Fundamentals 14/01/2016 16:12:15
mshark1000 avatar mshark1000 1 Точки

И аз също забелязах същият проблем и се притеснявам дали няма да ни се брои като пропуснати домашни.

Ако е възможно, някой да поясни.

0
sholeto avatar sholeto 93 Точки

И аз го забелязах това, проверявах домашни и бам, в инстанцията на курса вече ги няма.

Даже си играх да го показвам. :D

Мисля, че по-правилното място на темата би било в Предложения и проблеми подфорума. :)

1
14/01/2016 13:37:42
boyanst avatar boyanst 29 Точки

Да при мен е същия проблем - не виждам вече предадените домашни и като събмитна нови домашни не ми дава, че са качени. Явно проблема е при всички.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.