Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alabama415 avatar alabama415 101 Точки

тцтцтц не те е срам да превърнеш този красив дворец в адова обител.

Шегувам се харесва ми много добра работа и за да не съм много хвалебствен само да  спомена, че според мен може да поработиш да затъмниш малко зеленото;

2
krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Много ти е готино произведението. Може би една идея по-светло като цяло.

Добре си се развихрил с Photoshop. Поздравления!

Много харесвам хора, които се забавляват докато се разхождат по менютата и пробват безкрайните възможности на програмата... докато се учат. :)

 

2
31/05/2016 17:19:57
skalata319 avatar skalata319 10 Точки

И твоята ми харесва! Браво! :) Нямам забележки!

1
krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Супер е. Само ми се искаше СТРАШНИТЕ неща да са по-видими.

Отне ми малко време да ги забележа за да се уплаша. ;)

Ето и мойта СТРАШНА картичка за малки деца.

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZfyzbZi4fph3AdRz0jDXKI0FSMkYjPByuk

 

 

 

2
31/05/2016 17:13:24
skalata319 avatar skalata319 10 Точки

Много сладко! :) Браво!

0
krisi18 avatar krisi18 40 Точки

Благодаря! :)

0
skalata319 avatar skalata319 10 Точки

Добра работа! :)

1
MilenaSl avatar MilenaSl 161 Точки

Привет и от мен! Моята картичка няма много зарзават, но пък един от елементите всява предостатъчно ужас.

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZPkzbZk3F242YXSJ7fqNht2yj7l8uo3EgX

П.С. Стигнах до извода, че когато запазваме изображението с Save for Web, се губят част от  детайлите и цветовете му изглеждат малко по-различно от Save As. Ще се допитам до интернета за причината. Наложи се да се върна в .psd файла, за да уголемя червените очи на вещицата, например.  

2
31/05/2016 17:33:35
skalata319 avatar skalata319 10 Точки

Супер! Само една дребна забележка Hеlloween се пише с "e" ! :)

0
Nemexy avatar Nemexy 28 Точки

Всъщност го е изписал правилно, пише се Halloween, може би се бъркаш с метъл групата smiley

3
milenpi avatar milenpi 25 Точки

Да ама не:) чекнах специално.

0
skalata319 avatar skalata319 10 Точки

Много добра идея! :) Браво за креативността! 

0
martin_veselov_98 avatar martin_veselov_98 3 Точки

Много оригинална! Браво! :)

0
marto_91 avatar marto_91 21 Точки

Призрака в агония в долният ляв ъгъл много радва ! Дава цвят и настроение на цялостната композиция ! :D Супер е като цяло, вложил си старание и желанието за работа си личи. :) 

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZk5RbZhPFwbghM1DByegR6fwaaUzS1vC2V

Ето го и моят 'chaos'. :D На Potter не съм сигурен, че мястото му е там, в далечината, още повече така ведро развявайки магическата си пръчка. При всички положения Мелисандре ако се обърне ще го прати на клада (ако не я секне кръста)... :D :D 

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.