Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

[Exam] KPK C# 23 August 2015

Явно аз съм най-нетърпеливата винаги и пускам тема след всеки изпит. Решението, което съм приложила минава нулеви тестове, но не е проверено още в judge. 

Много ме затрудни този изпит- с рифлекшън нямам почти никакъв опит и от там ми дойде голямото замотаване и не успях да изчистя всички бъгове.

Първо във Views си бях сложила всички видове View в една папка и докато открия грешката голям зор видях. Изтрих част от съставянето на fullPath и стана.(до голяма степен е свързано с това, че не съм вникнала в условито).

Второ като спазвах правилото за пълно наименуване, бях преименувала всички методи в контролерите с доста описателни наименования какво правят. Да ама рифлекшъна не можеше да ги открие и там загубих ужасно много време(над час). Посе видях, че референциите са им 0 и е можело да се сетя, че се викат с рифлекшън, но късно.

Имам въпрос- гледам много хора са с 16 точки. Имахте ли опит с рифлекшън? Или аз съм пропуснала някъде това обучение или просто вие сте чели допълнително. Единствено в една от изпитните задачи по OOP го бях срещала(май беше ConsoleForum).

Не съм доволна от представянето си и ако имам време ще отида на поправката(дано да е скоро).

Bottleneck не мога да открия- дадох Course да имплементира IComparable. Предполагам ми гърми откъм време CoursesController.All.

Писах набързо някаква документация и единствените тестове които успях да генерирам са с Intellitest.

Ето го и решението ми. Добре дошли са коментарите на всеки, който има време да го погледне.

https://github.com/EBojilova/CSharpHQC/tree/master/Exam/230815/MySolution

Тагове:
4
C# OOP Advanced 23/08/2015 21:56:24
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Подготвям се в момента за поправката. Реших да погледна юнит тестовете на авторското решение, тъй като те ми куцат по принцип. В авторското решение, обаче няма тестове. Може ли да качите и тестовете към него?

0
18/10/2015 10:25:24
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здрасти Елена :)

Тук са тестовете за този изпит, а тук са всички КПК курсове.

ПП. Сега като гледам коментара на Фил - да, съгласен съм. От друга страна и като вече имам идея как работи reflection-а, изпита не е сложен. Ще видим в сряда дали ще има

3
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Здрасти, Асене,

Имах предвид Unit Tests.

:)

0
18/10/2015 21:33:43
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.