Loading...
WhatTheFoxSay avatar WhatTheFoxSay 61 Точки

Подходящ лаптоп

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали подходящ и евтин лаптоп за работата ни в СофтУни. Мисълта ми е да вървят добре на него - Visual Studio 2013, Photoshop CS6, Eclipse и някоя база данни, като няма да го използвам за виртуална машина. Работата е там, че имам добър лаптоп за тази си цел, но ми трябва и втори за работното ми място, защото тук съм с доста слаба машина и нямам възможност да разнасям личния постоянно.

Орентирал съм се към този модел:

http://www.technopolis.bg/b2c/catalog/productdetailFromOutside.do?productguid=511464&scenario=&productarea=P11010101&detailScenario=Prenosim-kompyutar-ASUS-X451CA-VX022D

 

http://www.technopolis.bg/b2c/details/517870/P11010101/Prenosim-kompyutar-ACER-AO756-1007CKK

Дайте някое мнение, но не бих дал над 500лв, а и също предпочитам да е малко по-малък от стандартното.

0
Хардуер
Flyer avatar Flyer 150 Точки

Здравей. Изобщо не препоръчвам Acer като избор. От опита ми с тях знам, че вероятността да дефектират е много голяма.

За Asus нямам конкретни впечатления, но като цяло при евтините лаптопи има риск. За 500 лв. бих си взел втора употреба Dell.

0
Petyokamenov avatar Petyokamenov 3 Точки

Здравей. Препоръчвам ти лаптоп с поне 4гб рам и SSD хард диск.

Не си купувай HP от личен опит знам, че имат проблем с охладителната система.

0
Ndushkovqwerty avatar Ndushkovqwerty 5 Точки

В никакъв случай HP, моят беше Pavilion dv 7 и след няколко години коректно ползване отлепи чип(chipset) без грам издевателства над него... и да не говориме,че почна да пече от самото начало...с 2 думи без думи : )

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.