Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки

[Judge] Java Basics - Изпълнение на Java код в Judge системата

Здравейте!

Искаме да ви уведомим, че нашата Judge система вече може да приема и Java решения. Изисквания за вашите решения:
- във вашия код трябва да има САМО един публичен клас. Позволено е да имате повече от един клас, но трябва да имате само един, който е "public class"!
- единственият публичен клас трябва да има име, което започва с буква и може да съдържа следните символи: латински букви, цифри, "_" и "$".
- НЕ трябва да имате никакви пакети в решенията си, т.е. събмитвайте без "package TestPackage;"

Все още функционалността е в тестова фаза и при възникнали грешки, моля, пишете САМО в тази тема. :)

UPDATE: Вече не е задължително да кръщавате публичния си клас с името "Program".

Тагове:
13
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

На първата задача Simple Calculation максималното време е 0.25 сек. Качих код, който се изпълни за 0.118 сек и не мина проверката за време. Качих пак кода и се изпълни за 0.115 сек. и втория път мина.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Функционалността е в тестови период. Ще се отстрани идните дни. ;)

0
DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

На 3 задача с принтирането ми дава Time Limit.  Не знам дали в мен е грешката или в системата. По кратко от това което съм го направил не знам как ще стане. Освен да махна метода и да се прави по - дълго: http://pastebin.com/1nzVcKTu

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки
Увеличено е времето, тествай пак. ;)
0
DinkoK avatar DinkoK 11 Точки

Оправи се ! 100 точки!

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Тест №7 (Верен отговор)

Използвано време: 0.141 s
Използвана памет: 0.92 MB
 

Тест №10 (Недостатъчно време)

Използвано време: 0.138 s
Използвана памет: 0.93 MB
 
Задача 2.
0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Функционалността е в тестови период. Ще се отстрани идните дни. ;)

0
gudov avatar gudov 274 Точки

Качете и задачите от C#.

1
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Всички задачи от C# изпите могат да се решават и на Java :)

1
gudov avatar gudov 274 Точки

Вярно.

0
borislavml avatar borislavml 368 Точки
И при мен го има пробелам с run time error .Тестовете се изпълняват под 0.25 (0.098 примерно) и независимо колко пъти събмитвам решение error-a си остава!
0
slavi.koen avatar slavi.koen 38 Точки

Run-time  error , означава ,че има грешка при компилирането (Примерно, ако на int се пробва да присвои double). Забавяне е Time Limit. ;)

0
Masovski avatar Masovski 211 Точки

Всъщност Run-time error е грешка по време на изпълнение на програмата, която обаче се е компилирала правилно. Тоест случва се докато работи програмата. Compile Error е грешка по време на компилирането.

1
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

На всичките задачи лимита на време е около 0.130-0.140(предполагам). При което понякога дава грешка за лимит на време.

Другите проверки са ок.

Не съм пробвал само 5-та задача.

0
shorti avatar shorti 47 Точки

След качването на едно решение всяко следващо ми даваше 'Грешка при компилация' даже пробвах и решението което ми прие първият път.
ЛИНК КЪМ СНИМКАТА

Грешката: 

Compiled file is missing. Compiler output: c:\Windows\Temp\tmp936F.tmp(1,1): error CS0116: A namespace cannot directly contain members such as fields or methods
0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Избрал си C# като език, на който е написано решението ти. wink

1
shorti avatar shorti 47 Точки

Извинявам се, трябва да гледам по внимателно

 

0
nikolay.dimov83 avatar nikolay.dimov83 143 Точки

Според мен продължава да има проблем с времевото ограничение - на BitFlipper пише, че ограничението е 0,1s, а при резултати 0,095 ми дава Time Limit error:

Тестове

код

 

 

0
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

При мен дава също TimeLimit, но на втората задача. Иначе ми изкарва верни резултати и всичките ми тестове минават.

0
AnastasiiaDocheva avatar AnastasiiaDocheva 0 Точки

Не мога да разбера какво е грешно и защо това ми дава само 40% на задача Cartesian Coordinate System.  http://pastebin.com/3Pe9kqbj

0
budnikov avatar budnikov 15 Точки

Благодаря и аз.

Но защо double? Да, наистина ми изара 100т., но има ли гокато условие? Или е грешка?
Защото ако трябва да се налучква - не знам :)

0
AnastasiiaDocheva avatar AnastasiiaDocheva 0 Точки
Извинявам се, но пак ми дава 40% и не мога да разбера защо. Задачата е Tribonacci. Ето и кода http://pastebin.com/nwFeGjwn Пробвах да променя типа данни на double, float, itput:int output:double.
0
idimitrov07 avatar idimitrov07 3 Точки

Става с BigInteger и ако if/else проверките са накрая на кода. 

 

http://pastebin.com/JyiiNJrX

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.